Risk (1992)

Pohodová komedie, u které oceňuji velmi dobré obsazení dětských rolí (zlatíčko Marci a její třída) a z těch dospěláků zaujme asi nejvíc Jeffrey Jones v kouzelné záporácké dvojroli. Slušné množství kvalitních hlášek a stopáž pouze 80 min. jsou další klady.

Road Movie (1974)

Po nepříliš povedené divadelní adaptaci BALKÓN (1963), mě Joseph Strick mile překvapil tímto nezávislým nízkorozpočtovým snímkem. Jednoduchý příběh, výborná kamera a herecké výkony, to jsou hlavní přednosti ROAD MOVIE.

Robin (2008)

Tento krátký film byl uveden na fetivalu Der Film 3 (2008) v sekci německých studentských filmů. režie Hanno Olderdissen

Rodina policajtů (1995) (TV film)

Tohle není thriller, ale mýdlová opera.

Rodina policajtů II (1997) (TV film)

V pohodě koukatelný tv thriller, který se nemá za co stydět. Roli Bena Feina tentokrát ztvárnil Joe Penny, známý zejména ze seriálu "JAKE A TLUSŤOCH".

Rodina policajtů III (1999) (TV film)

Příjemné překvapení. Oproti předchozím dílům konečně dojde na nějakou akci, ty šíleně vyměklé dialogy z jedničky tu taky nejsou, takže k dokonalosti postačí už jen solidní zápletka a svižný děj. Stejně jako ve dvojce má jednu z hlavních rolí Joe Penny. Stopáž je okolo 90 minut.

Roj (1978)

"Kdo by si pomyslel, že včely budou první cizí armádou, která napadne Ameriku."____Dnes již víceméně nechtěně zábavný katastrofický film, který vcelku solidně pobaví (hlášky, akce) a protože ho v hlouposti překonává CONCORDE - LETIŠTĚ 1979, hodnotím za 2*.

Rok komety (1992)

Napohled skromnější dobrodužný film renomovaného Petera Yatese (BULLITTŮV PŘÍPAD). Nechybí mu sympatická ústřední herecká dvojice (Ann Miller - Daly), dobrá zápletka a svižné tempo. Prostě pohoda..))