Koření života (2007)

Film vhodny tak akurat pre rozmaznane americke pubertiacky. Klasicky trapnoamericky snimok o nicom. Drama je to koli okolnostiam, akym sa neter dostane do opateri nafucanej "sefkucharke", romantika pretoze ofucanu "sefkucharku" zlakuje fesi "kuchar nr.2" a komedia, pretoze je to vsetko totalne smiesne.

Planina v ohni (2008)

Vemi zaujimavy a poriadne prepleteny pribeh. Zial nemam rad, ked nieco nedava zmysel, co je v niekolkych priadoch tohto filmu pravidlom.

Pytel kostí (2011) (TV film)

Neviem co presne King napisal, ale takto si to urcite nepredstavoval. Totalna zlatanina s nezmyselne dlhym a nepochopitelnym dejom. Ani nechapem, preco som to vobec dopozeral.

Der Preis der blue jeans (2012) (TV film)

Opat dalsi zaujimavy Nemecky dokumentarny film pre spotrebitelov. Tentokrat o vyrobe a povode popularnych Rifli, o vykoristovani a neludskom zaobchadzani s robotnikmi tretich krajin. Vsetko pre maximalizaciu ziskov Nemeckych obchodnych domov.

Lidé zítřka (2013) (seriál)

Mozem povedat ze po uspesnych serialoch ako su Heroes a Misfits je uz tema superhrdinov z radu beznych ludi docastne vycerpana. Toto povrdzuje tento novy serial ale aj No Ordinary Family, ktory bol podobne nedomysleny.

Paříž (2007) (seriál)

Dokumentarny film podareny, osobne ale Pariz povazujem za skarede predrazene mesto, plne zabozrutov hovoriacich jazykom velmi podobnemu madarcine.

Špioni ve službách scientologie (2012) (TV film)

Ako dokument prilis konspiracne, malo konzistentne. Nariek tomu vychadzaju najavo zaujimave fakty, zial chybaju vecne spojitosti.

Dědictví (2013) (seriál) odpad!

Pozrel som si jeden diel (ciastocne) aby som tu nedaval odpad pocitovo, aj ked mohol som to rovno urobit. Takze nic noveho neobvykleho na slovenskom serialovom poli sa nekona. Tak neherecke vykony by nedali ani amateri.

Šmejdi (2013)

V zivote som nic odpornejsieho nevidel. Predajcovia su skutocni profesionali v oblbovani dochodcov. Kto ale nechce kupit, moze mat velky problem. Dufam, ze zodpovedni budu potrestani a to nie len kvoli financnej stranke ale predovsetkym koli ludskej. Mali by dostat aspon po 30 rokov, nech vylezu az ked sami budu dochodcovia.

Giftige Schuhe (2012) (TV film)

Pozor na prilis vonave kozene topanky, nemusi sa vzdy jednat len o pach novoty. Pri spracovani koze (najcastejsie v krajinach tretieho sveta, v indii ci cine) sa casto pouziva oxid chromovy, ktory je silny alergen a moze sposobovat rakovinu. Preto by ste kozene topanky nikdy nemali nosit naboso. Velky Nemecki dovozcovia o tomto probleme vedia, podla reakcii by ale boli boli najradsej, keby boli jedinymi kto o probleme vie. Poskodeny je nielen spotrebitel ale predovzetkym kraj a lud krajin, kde sa koza takymto sposobom spracuvava (samozrejme na pokyn vyrobcov).