Príbehy starého lesa (2009) (TV film)

Fakt pekne prepracovaný slovenský dokument o živote lesa. Veľa krásnych záberov zo života vtákov a príjemný a pútavý výklad. Myslím že Slovensko môže byť na svoje prírodné bohatstvo pyšné.

Krajinou domova (2014) (seriál)

Veľké prekvapenie, seriál je fakt totálne svetácky! Neuveriteľne profesionálne zábery krajiny, dobre premyslené a prepracované. Veľmi interaktívne vďaka popisom a zobrazeniach priamo na krajine. Komentátor je dostatočne faktický a zaujímavý. Skutočne dobrá práca. Konečne niekto šliape na päty BBC.

Containment (2016) (seriál)

Nemal som veľké očakávania a po pilote sa tieto naplnili. Nepáči sa mi prehnané ukazovanie prehnaných účinkov vírusu. Asi má zaujať diváka, mňa to však úplne odrádza, zbytočne prehnané a málo uveriteľné. Dalším problémom je už klasické prevzťahovanie príbehu. V pilote sa viac zameriavaôú na všetky možné vzťahy, ktoré sa môžu točiť a komplikovať celou sériou, namiesto toho aby bol príbeh venovaný vírusu a skutočnej akože podstate seriálu. Pre mňa teda nič výnimočné, len ďalší s mnoha priemerných seriálov. Ešte na záver malá pochvala, nie je to až také patetické.

Nový Zéland (2012) (seriál)

Skutočne pekný dokument, to spracovanie je jedinečné, ale asi tomu hlavne pomáha krása Nového Zélandu.

The Path (2016) (seriál)

Po pilote konstatujem, ze tvorcovia asi vsadili na uspech The Leftovers, mna uputali. PO troch dieloch musim povedat ze pojde o zaujimavy zabavicku.

Flaked (2016) (seriál)

Slabučký seriál o stroskotaných hisťákoch. Neponúka toho veľa, ale ako ľahká oddychovka, či pozadie sa dá sledovať.

Quantico (2015) (seriál)

Seriál mal krásny potenciál, mohol vyťažiť zo zastrašovania islamom a teroristami ako Homeland. Nič s toho sa nestalo a ani sa nestane, pretože quantico a teroristi sú len na druhej koľaji a na prvej sú... sráčkovo nudné do nekonečna pretočené, nedomyslené a neuveriteľné vzťahy. Škoda, hodnotenie som po pár dieloch musel prehodnotiť.

Kobry a užovky (2015)

Levie ocenenia nepridali filmu na kvalite. České filmy tohoto žánru majú veľmi podobnú dejovú líniu, až je to nudné.

Skrytý potenciál (2015) (pořad) odpad!

Tu sa nejedná o skrytý potenciál, ale o jeho absenciu.

Kdopak to mluví (1989)

Aj Scientológovia vedia dodať hercov do filmov: obe "hviezdy" John Travolta a Kirstie Alley sú členmi tejto sekty.