jondoe

Milovnik filmov

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 8.3.2015  20:54
    John Wick (2014)

Z tymi 74 percentami to hadam nemyslite vazne? Mozno keby som mal strnast tak to zozerem aj ja, Pribehovo ziadne, dialogy? ani neviem ci tam nejake poriadne boly. Akcia usla, ale od polky filmu uz to bolo o tom istom. A ta nesmrtelnost hlavne hrdinu. Usmevne.

• 12.5.2014  13:35
    Očista (2013)

Originalny napad. To odcenujem asi najviac na celom filme. Atmosfera je zo zaciatku tiez celkom slusna. V druhej polovici to trosku slabne ale zaver to zasa vsetko vylepsuje. Cakal som horsie ale nakoniec som celkom milo prekvapeny. Celkom sa tesim aj na dvojku aj ked si myslil, ze ta uz asi nebude mat cim prekvapit.

• 11.5.2014  13:24

Velmi dobre pokracovanie, ktoremu vsak chyba uspokojive finale.. Som zvedavy ako sa tvorcovia popasuju z postavou P. S. Hoffmana Kedze nas nedavno opustil. RIP. Jednotka sa mi pacila o trosku viac ale aj tak si toto pokracovanie styri hviezdicky zasluzi.

• 11.5.2014  11:11

Ceska gangsterka. Aj ked postavy nie su az tak ploche a Vetchy z Vaculikom sa do uloh celkom hodia, jedna sa o velmi slabucky film. Problem bude asi scenar. Kazdu vetu a kazdy dialog som uz pocul predtym v ovela lepsom fime. Je to skoda, pretoze sa z tohto nametu dal natocit ovela lepsi film. Petr Nikolaev sa zda byt velmi zrucnym reziserom a zda sa ze sa od neho este kvalitnych filmov dockame. Este palec hore za Vicu Kerekes.

• 4.5.2014  12:45
    Barry Lyndon (1975)

Technicky asi najdokonajĺejsi historicky film aky som videl. Ale tento krat Kubrickovi plny pocet dat nemozem, pretoze aj cez tu dokonalu filmarcinu ma to pribehovo az tak nebavilo.Musim vsak spomenut Skvele herecke vykony. Najmä Rayn O Neal vo svojej ulohe exceloval. Film je viac ako dobry, ale z toho co som od Kuricka zatial videl asi je asi najslabsi.

• 21.4.2014  12:28
    Vášeň (2012)

Kto trosku pozna tvorbu Briana De Palmu toho nemoze tento film nicim prekvapit. Dobra praca z kamerov, velmi dobry strih. A vyborna praca z hercami. McAdams vyborna a Rapace tiez. Filmu vask chyba nieco co by nieco co by ma prinutilo zamysliet sa. Nenudilo ma to ale druhy krat by som to uz asi nedopozeral. De Palma natocil ovela lepsie filmy.

• 16.4.2014  00:16

Priemerny akcny film, ktory na jedno pozretie neuskodi.

• 16.4.2014  00:13

Tak z tychto filmov som uz definitivne vyrastol. Cudujem sa, ze je film v cervenych cislach.

• 21.2.2014  23:51
    Zmizení (2013)

Velmi silny film, paradnymi hereckymi vykonmy. Hugh Jackman v najlepsej ulohe akej som ho doposial videl. Skok k zaverecnym titulkam perfektny. Davno som nevidel tak dobry film.

• 21.9.2013  14:16

Dobra krimi na jedno pozretie. Druhy krat by uz asi nikoho nebavila a nudila by. Film drzia velmi kvalitny herci, ktory ho mierne pozdvihuju nad hranicu priemernosti. Neurazi ani moc nenadchne, a pozriet sa urcite da.

• 21.9.2013  14:07

Len malinko chybalo aby tento film dostal plny pocet bodov. Vynikajuca akcia. Nadupany zaciatok ma uplne pribil do sedacky. Butlervi som postavu veril a po cely cas jej fandil. Skoda ze sa Ashley Judd vo filme neohriala dlhsie. Vzdy ma bavi sa nan nu pozerat a je stale velmi krasna. Som zvedavy White house down.

• 14.9.2013  01:26

Cakal som vela a nedostal som takmer nic. Jedine co ma pobavilo bola Anna Faris a to je fakt malo. Znovu raz nechapem tak velke hodnotenie. Cakal som balzam na dusu, ale nekonalo sa, Nuda a nic viac ako nuda.

• 7.9.2013  13:01
    Iron Man 3 (2013)

Ironmana mam rad. Ale je to hlavne koly Robertovi, ktory ma neskutocnu charizmu a dokaze ju Ironmanovi celu predat. Film je skvelo natoceny a pribeh zaujimavy . Pobavil ma Ben Kingsley a Guy Pearce ako hlavny zaporak rovnako skvely. Takze vyborne zavrsenie trilogie o superhrdinovy, ktory ma bavi zo vsetkych najviac.

• 7.9.2013  12:55
    The Iceman (2012)

Pokus o sondu do zivota najomneho vraha mafie sa vydaril len z casti. Filmu kraluje predstavitel Icemana Michael Shannon,ktoremu tato postava nesmierne svedci. Bohuzial scenar je predvidatelny a nicim divaka nedokaze ohromit co miestami trosku nudi. Tri hviezdicky su vsak zasluzene a dufam ze sa podobnych filmov z prostredia mafie a natocenych podla skutocnych udalosti zacne tocit viacej. A tiez ma potesilo vidiet znovu Wynonu Ryder, ktora je stale krasna.

• 7.9.2013  12:47

O nieco slabsie ale hlavne ovela prehnanejsie ako piata cast. Partia na cele z Vinom Dieselom mi je vsak velmi sympaticka a navyse sa vvratila aj moja oblubenkyna Lety, takze som celkom spokojny aj ked to mohlo byt o nieco lepsie. Takze sa celkom tesim aj na dalsiu cast do ktorej si zaporaka strihne J. Statham. Som na to celkom zvedavy.

• 10.8.2013  00:54
    Lesní duch (2013)

Dalsi remake. Tento krat celkom podareny. Dost nechutny a paradne krvavy. Na original sa samozrejme nechyta, ale pozriet sa nan rozhodne da.

• 10.8.2013  00:37
    Mezi vlky (2011)

Liam Neeson je pre mna zvlastny tip herca. Aj ked su niektore jeho filmy len priemerne vzdy odo mna dostanu relativne dobre hodnotenie. Tak je aj v tomto pripade. Velmi vela sa da na tomto filme pohanit. Ale Neeson ma taku charizmu a dokaze na seby vziat tolko pozornosti ze si to jednoducho az tak nevsimam. A keby nebolo jeho tak by tento film dostal minimalne o jednu hviezdicku menej.

• 10.8.2013  00:32
    Muž odnikud (2010)

Uplna bomba. Osobne aziijske fimy moc rad nemam, ale toto ma dostalo. Kostra pribehu je sice lacna a sto razy videny, ale styl akym je pribeh podany sa mi paci. Vyborne vybraty hlavny hrdina, skvele suboje, hlavne ten z nozom stal zato. Nenechadzam slov. Jeden z najlepsich akcnych thrillerov aky som videl.

• 10.8.2013  00:26
    Nevědomí (2013)

Sci-fi nie az tak velmi moja sialka kavy, ale toto sa dalo lahko stravit a celkom ma to aj bavilo. Vyborny prepracovany vizual a super efekty k tomu moc dobra kamera. Cruise v pohode, Freeman tiez a Kutylenko sa da stale divat. Chvilku som uvazoval aj o styrich hviezdickach.

• 10.8.2013  00:21
    Únos (2012)

V pohode kminalka z velmi dobrym hereckym obsadenim. Skosa len ze postupom casu som zacinal tusit ako to vlastne cele je a tym padom hdonotenie ide o jednu hviezdu dole. Ale inak je to slusne odvedena praca. P.S. J. Carpenter ma neskutocne zakerny pohlad.

• 24.7.2013  00:10

Po vybornom hororovom uvode v pernikovej, ma film prestal bavit. Vsetko sa to vsak zmenilo v druhej polovici filmu. Nastupuje brutalny akcny narez v aky som ani nedufal. K filmu som pristupoval skepticky, ale nakoniec ma celkom pobavil a dost prekvapil. Renner a Artertin vytvorili skvelo doplnajucu dvojicu. Celkom sa tesim na pokracovanie.

• 23.7.2013  13:25

Cakal som vacsi masaker a som tak trosku sklamany preca len som cakal o nieco vacsi zazitok. Narozdiel od vacsiny uzivatelov mna tie dialogy medzi dvoma hlavnymi hrdinami neotravovali, cakal som vsak vacsiu akciu. Rezia je priemerna a kamera len miestami dobra. Nebyt Travoltu a de Nira tak by to asi dopadlo o nieco horsie ale aj tak sa z tohto nametu dalo vytazit viac.

• 11.7.2013  23:45
    Trans (2013)

Pozriet sa dalo, ale aj pri preciznej rezii, vybornom strihu a moc dobrych hereckych vykonoch to trochu kazi ta zbytocna prekombinovanost. Cele mi to prislo dost nedoveryhodne. Na jedno pozretie v pohode, ale po druhy krat by to uz asi nebavilo.

• 7.7.2013  13:59

Filmy z Halle Berry moc nevyhladavam. Tento film sa jej vsak velmi vydaril a ja som sa pri nom vyborne bavil. Dynamicky scenar, vyborna hrava rezia, ziva kamera a celkom slusne herecke vykony. Sice mi trosku vadil hlavny zaporak a zuctovaci zaver moje hodnotenie trosku nastrbil, ale film ma po celycas drzal v napati a nepustil od obrazovky. Stryri hviezdicky su celkom zasluzene.

• 7.7.2013  13:50

Pozriet sa na to dalo, ale vzhladom na herecke a reziserske obsadenie som predca len ocakaval viac. Nebyt nich asi by to dopadlo o dost horsie. Linka z motivom postavy ktoru hra Noomi Rapace mi prisla dost nelogicka. Herci to vsak vytahuju do lepsieho priemeru. Ked dojde na akciu je velmi zrucne natocena a snaziva kamera dostatocne ziva. Mohol to byt jeden z najlepsich akcnych filmov roku ak by bol scenar o nieco lepsi.

• 3.6.2013  00:07

Bruce Willis ako John McClane je stale v pohode. Kolena mu podraza debilny scenar a aj postava jeho syna, ktora je zo zaciatku neskutocne nesympaticka. Rezia mi moc nevadila, akcia bola slusne zostrihana a bavila ma. Bohuzial pribeh je slabucky. Ak by sa nejednalo o dalsiu cast Die Hard mozno by som siel aj na tri hviezdicky. Ale ako pokracovanie vybornej serie si toto pokracovanie viac hviezdiciek nezasluzi. DUfam ze sestka uz nebude a ak ano nech sa vrati do starych kolaji. Toto je jednoznacne najhorsia cast serie.

• 1.6.2013  13:35

Vyborny thriller zo smysluplnym dynamickym scenarom a moc dobrou Soderberghovou reziou. Herceky skvelo obsadeny. Rooney Mara konecne nasla ulohu v ktorej exceluje a nemusi nikoho remakovat. Vyborne ju doplna Jude Law a prekvapivo aj C. Zeta-Jones. Kiezby sa takychto filmov tocilo viac.

• 25.5.2013  12:35

Dalsia skvela kriminalka zo Svedska. Snabba Cash je dalsim dokazom ze skandinavska kinematografia v poslednych rokoch hravo svojimi thrillermi prevysuje aj velky Hollywood. Pribeh je realisticky a nepredvidatelny. Herecke vykony vyborne e rezia tiez. Som zvedavy ako mozaika pribehov do seba v dalsej casti zapadne.

• 25.5.2013  12:26
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Pozreta cela seria. Velmi ma bavila a vzdy som netrpezlivo cakal na dalsiu cast. Velmi slusny casting. Kazdy jeden herec sa ku svojeje postave dokonale hodi a zvladaju. Vsetko zvlada aj reziser, ktory od zaciatku udrziava divakov vo vybornej dusnej atmosfere. Samozdejme najde sa par hluchych miest ale ani jedna cast nie je priemernou. V druhej serii by sa vask mali scenaristi predcalen viacej zamerat na postavu Normana Batesa, lebo skvela Vera Farmiga ako Norma Batesova si zatial kradne cely serial pre seba a je v nom najvyraznejsou postavou. Takze zatial styri hviezdicky, ale myslim, ze ak si serial v dalsej serii udrzi tempo a nebude stagnovat kludne mu dam aj plny pocet. Bavi ma a uz teraz sa nemozem dockat dalsich casti.

• 12.5.2013  13:12

Posledny film Stanleyho Kubricka som videl asi desat krat a vzdy vo mne zanechal silny dojem a aj ked poznam takmer kazdu vetu, vzdy ma necha v neistote. Atmostfera ma drzi po cely cas v strehu a po cely film ma nepusti. Velmi dobre vykony Cruisa a Kidman podciarkoju vyborny vysledok. Kubrik bol vybornym reziserom, ktory svoje filmy natacal upplne inak ako vsetci ostatny reziseri. Ja osobne ho povazujem za najlepsieho filmara minuleho storocia a pochybujem ze sa mu niekto niekedy vyrovna. Jeho filmy zreju ako vino.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33