Susedia (2006) (seriál)

Jeden z najlepsich slovenskych sitcomov.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Mozno tomuto filmu uskodilo a ze bol tak velmi medialne reklamovany, pretoze kazdy od neho potom vela cakal. Ale ja si nemyslim, ze to bolo az take zle. Mozno je dobre ze som necital predlohu takze nemozem porovnavat. Ale mozem povedat, ze mna tocelkom bavilo. A rekonstrukcia obrazu poslednej vecere, bolanaozaj zaujimavo podana, ze by som ju dokazal aj pochopit a povazovat za pravdivu.

Tančím, abych žil (2006)

Naucit delikventov ako sa spravat cez tanec...?....pekny pokus

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Po druhom pozreti som hodnotenie o jeden stupen zvysil. Svojho predchodcu ani neprevysuje ani neyraza. Mal som moznost spoznat ako a preco sa rodina Hewittovcom vydala sa svojim smerom :D

Voják (2006)

becko nahrubsieho zrna ,ale celkom zabavne."nemam rad polcy a bombony.Alebo "on je jak terminator" a usmev Roberta patricka.

World Trade Center (2006)

Moje hodnotenie dost ovplivnilo ,ze to tocil Oliver Stone. Potencial tohto filmu bol velikasky a reziser z toho vyrobil minimum. Nicolas Cage nebl v tomto filme zly. Proste si zasa vybral na nic film. Zacina mi ho byt luto.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Lepsie tri hviezdicky. Zmena rezisera vobec nebola zla. Od Bretta Ratnera mam rad tie jeho akcne komedie a tak som si mal trosku obavy ci zvladne navodit spravnu atmosferu u dobre rozbehnutych X-Menov. Ale podarilo sa. Aj ked ten pribeh bol vzhladom na ostatne dve casti trosku plytky a mozno sa mohol viac zamerat na postavu Logana, kedze v prvom rade o nom boly prve dve casti. Ale celkovy dojem je viac ako dobry. Potesila mlada Ellen Page a aj postava Bena Fostera, ktora sa vsak tiez nikam vyraznejsie neposunula. Ale pozeranie bolo prijemne a celkovo aj naplnilo moje ocakavanie.

Zabijáci osamělých srdcí (2006)

komorny az by som povedal ale to bude asi reziou televizny film s obstojnymi herecky vykonmi a dobrum scenarom.dalo sa to vsak natocit ovela lepsie.ale aj tak sa na to dobre pozera.

Základní instinkt 2 (2006)

Tak musim uznat ze aj mna toto pokracovanie mojej oblubenej kultovky sklamalo. Vyber hlavne herca bol baozaj zla volba. Sharon Stone ako Catharine Tramellova nestratila nic zo svojho cara ,bola stale krasna. Sratila vsak svoju tajomnost a tym celu svoju zvlastnu charizmu. Tento film bol pre mna uplne zbytocny.

Zběsilý útěk (2006)

je to trocha prehnane a na jeden vecerje toho naozaj viac ako dost.ale co na tom ked som sa pritom fakt bavi.walkerovi uloha sadla a to staci.najviac sa mi pacila scena na lade.to bolo dost neprijemne.no a roden bol bombasticky.