Ewa Farna 10: Neznámá známá (2017)

Nemohu říci, že jsem její nějaký velký fanoušek. Rozhodně, když ji slyším tak si ji rád poslechnu. V čem si mě však tahle krásná a citlivá dívka získává to je tím jak se prezentuje. Jak mluví o rodině, bohu, víře, kariéře, ..... Na své roky neuvěřitelně silná a pracovitá. A 10 let není rozhodně málo a já ji přeji ať ji to takhle skvěle šlape dokud ji to bude bavit. Kvalitou dokumentu to je tak na 3*, ale tady rád přidám. Za 7/10.

Silnější (2017)

Život nám píše inspirativní příběhy. Ten Jeffa Baumana rozhodně je a stojí za to. Ať už se nám v životě cokoliv přihodí, když nekopeme jen kolem sebe, nasloucháme, tak zjistíme, že v tom nejsme sami. Lehčeji se to píše, ale je lepší bojovat než se litovat. Život za to stojí!!! Jake Gyllenhaal se opět do své role vložil a byl jako vždy excelentní. 8/10

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Netrvalo to dlouho a po hodně slabé Mumii měl Tom možnost reparátu. Spolupráce Cruise a Liman už jednou zafungovala a tady to dopadlo jen o něco hůře, ale pořád k mé velké spokojenosti. Skutečný Barry Seal vypadal o pěkných pár kg jinak než Tom, ale to ničemu nevadí. Bylo vidět jak si to užívá a já se skvěle bavil. A už teď se těším na třetí spolupráci. 8/10

Druhá strana naděje (2017)

Jsi moudřejší, ale já jsem starší. :-) Ty dialogy to je něco. Skvěle jsem se bavil a příprava sushi .... to se budu ještě dlouho bavit. 8/10

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Nejsem moc velký příznivec téhle série.Jestli byl nějaký důvod proč vidět další díl tak jen snad díky duu z Norska. Jejich Kon-Tiki mám moc rád. Nakonec velké překvapení a bavil jsem se stejně jako u prvního dílu. Možná i o něco více. Kupodivu mi nevadil ani Jack Sparow. Jeho úvod a krádež trezoru bude pro mě jednou z nejzábavnějších scén roku. 8/10

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Na 5* to bude až přijde KarelR. :-)

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Bridget to je příjemné překvapení. Hlavně jsem si užíval první polovinu. V té druhé mi přišlo, že ztrácí dech a moc tlačí na pilu s humorem. To je, ale nejspíše jen můj problém pač kino se skvěle bavilo a já si říkal co je na tom vtipné vláčet těhotnou ženskou jak pytel brambor. Hodně bavila Emma Thompson. 7/10

Legenda o Tarzanovi (2016)

Díky trailerům a posléze hodnocení jsem si řekl kašlu na to. V kině se to dařilo, ale doma nakonec šance přišla a nelituji. Ty 2 hoďky vcelku utekly a jediná vada na kráse byl Waltz. Ten člověk hraje pořád stejně a boduje jen, když za tím stojí Tarantino.

Orel Eddie (2016)

Skoky na lyžích jsem měl v tu dobu moc rád. Pamatuji si jak vyhrával Matti Nykänen tak třeba mého velkého oblíbence Pavla Ploce. Michael Eddie Edwards bohužel ne. I, když film má ke skutečnému příběhu docela daleko (co jsem pak četl) tak jsem si to užil náramně. Eddiemu nešlo nefandit. :-) Takový zápal chybí dnes třeba většině našim fotbalistům. :-( 9/10