Náhodný svědek (2006) (TV film)

Ďalší z rady televíznych krimi thrillerov, ktoré sa vám v pamäti dlho neuchovajú. Vhodné na zabíjanie času po večeroch cez pracovný týždeň.

Návrat na vrchol (2006)

Priznávam, že športové drámy nie sú môj obor, ale McG ma dostal. Hustá dráma o tom, aké dôležité (a miestami ťažké) je nesadnúť si po facke od života do kúta a nezostať tam fňukať. Pri záverečnom skandovaní "We are Marshall" bola dokonca aj nejaká zimomriavka.

Něco nového (2006)

Nudná a otrepaná romantická vôbec nie komédia, v ktorej som ústrednému páru černoška a beloch ich komplikovanú lásku ani náhodou neuveril. Medzi hercami to proste ani trochu neiskrilo a proste celému tomu ich vzťahu chýbala "šťava". Ani neviem, kedy naposledy som sa nudil aj pri posteľných scénach...

Někdo jiný (2006)

Vzťahy, vata, nesympatickí herci, vata, vata, á pokus o humorný štek, vzťahy a zase kopec vaty. 78 minút konverzačného vzťahového trápenia a výsledok znechutený výraz na mojej tvári. Briti majú aj lepšie filmy.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Niekedy percentá (momentálne 73%) na CSFD nechápem a toto je jeden z tých prípadov. Táto boxerská väzeňská dvoječka tu má omnoho viac percent, ako jej o čosi kvalitnejší predchodca. Na drsnejšie urobené súboje vo väzení, kde sa ide v štýle ultimate fighting sú plné záberov robených na lacný prvý dojem a celý film nejde o nič iné, len ako si Bojka s Georgeom si v zapšklom ruskom väzení pomerajú, kto má dlhší pipík...

Nepřemožitelný (2006)

Autobiografický športový film o jednej philadelphskej Popoluške s kopačkou namiesto črievičky. Marky Mark ma definitívne presvedčil, že hranie mu sedí predsa len viac, ako hopsanie na "Good Vibrations". Príjemný zážitok nielen pre fanúšikov NFL.

Nevesta pre milionára (2006) (pořad) odpad!

Všetko sa dá predať. Aj láska. Ale mne bolo z tých dievčat a hezounov vážne zle. Odpad smrdiaci hnilobou.

Neviditelné zlo (2006)

Partička dementne sa správajúcich mladých väzňov (!), ktorí vyzerajú kompletne nastylovaní, akoby zišli z predvádzacieho móla ide upratovať starý hotel. Stráži ich pritom jeden (!) jednoruký (!) dozorca. Samozrejme, že si potom s nimi zašpásuje Glen "Drobátko" Jacobs. Jedna hviezda za jeho zberateľskú vášeň :), ostatok veľmi slabý.

Niečo za niečo (2006) (pořad)

Nikdy ma neprestane udivovať, aké veci dokážu urobiť ľudia pre pár šuštiacich papierov... Roman Pomajbo bohužiaľ najslabší článok relácie a ani dvojica hostí, pozvaných do štúdia na obligátnu tipovaciu súťaž moc relácii šťavu nedodáva. Tak za pekné tri sa dohodneme.