Insidious (2010)

takze ako otrly hororovy fanusik zvyknuty na stahovave rodinky do noveho domu kde bude padat riad som od tohoto diela necakal vela, trailer napovedal vela, cakal som ze v trailery bolo vsetko dobre ale ako velmi som sa mylil... naposledy sa mi takto pacilo ORFANATO http://www.csfd.cz/film/231593-sirotcinec/ a jednu hviezdu naviac za stale rozcuchanu a uplakanu Rose Byrne ;)

Finanční krize (2010)

konecne dokument kde sa snazia vysvetlit jednoduchou formou ako, kedy, kde, preco zial aj tak som to nepochopil zase uplne, to ale nic nemeni ze je to vynikajuci dokument ktory nenudi ani chvilku

TRON: Legacy 3D (2010)

neuveritelne ma to neoslovilo, scena v arene bola neuveritelne hlupa, nevedel som kde je sever, juh, kde su steny, podlaha, pozeral som sa stale na nejake cierno-modro-oranzove machule, pokial nepoznate pozadie pribehu tak vam ty tajtrlikovia v motorkarskych helmach budu pripadat smiesny a hlavny hrdina ktory porazi vsetkych a ani nevie co ma robit komicky

Piraňa 3D (2010)

takuto blbost plnu prs, odrezanych penisov a nelogickeho spravania som este nevidel.. ale smial som sa celu dobu, neviem ci to bol zamer, ale pokial pristupite na to ze je to totalna kravina a mate radi nezvycajne druhy smrti tak sa vam to bude pacit

Ztracena v pustině (2010)

pokial sa za 40 minut neviete rozhodnut ci pozerate dobrodruzny film, dramu, thriller, horror alebo dokument o argentine, tak je nieco zle.. film zraza velka rozvlacnost a aj ked sa tam nieco deje tak to nieje nic originalne. a chovanie hlavnej hrdinky? tam je moja zviazana kamaratka a vedla nej unosca... co urobim? pojdem zavolat chlapika ktory je len par metrov vedla a pomoze mi, alebo inteligentne vypnem generator aby ho isiel unosca vypnut, zatial co ja zhodim niekolko flias na zemi aby som trosku zvysila napatie? mozte hadat ako sa asi tak zachova

Konspirační teorie s Jesse Venturou (2009) (seriál)

podla mna informacnu hodnotu dost zraza "akcne" pojatie celeho serialu rozhovory ako "mame niekoho na aliaske, ale budu sa bavit len s Vami senator" a "nastartujte vrtulnik ideme na aliasku" a porady s genderovo a rasovo vyrovnanym tymom pripomina poradu pred operaciou v ordinacii v ruzovej zahrade

Californication (2007) (seriál)

tak stvrta seria nastartovala vo velkom style, Hank perli, uvidime aj vystavne kozy... neviem co viac o tomto serialy napisat.. mozno ze jeho vlastnost pritahovat zeny je uz trosku velmi nafuknuta a zacina to narastat do absurdnych rozmerov

Corky Romano - Noční můra mafie (2001)

Podobne filmy mam rad, asi som divny. Ale ked vidim "agenta" FBI prezleceneho za skinheada s ruzovou ladvinkou s hakovym krizom co povie "podme spachat nejake hanobenie rasy" tak to musi byt za 5

Noc v Roxbury (1998)

V dnesnej dobe komediodram a romantokomedii je Noc v Roxbury ako oaza na pusti. Komu sa pacilo roxbury, by som odporucil este Corky Romano komediu

Dům v růžích (2002) (seriál)

Zial tentokrat som si zelal aby existovala kniha a nie film. Niektore veci je lepsie nechat na ludskej fantazii, aby sa clovek viacmenej vylakal sam. Prvy diel bol vypravacsky, ledva som sa donutil pozerat druhy, a ani tena ma nejako nenadchol.