Machete zabíjí (2013)

celý je to neskutečně překombinovaná pičovina, ale o tom to holt je. Aspoň, že se Rodriguez na chvíli vzdálil od spy shits a natočil něco nepatrně kultivovanějšího. na další díl jsem i celkem zvědavej.

The To Do List (2013)

Za Aubrey, Rachel, Králíka Rogera a Caddyshacka.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

velmi silnej úvod, kterej se zvolna proměnil v křečovitě nevtipnou parodii sebe sama. mělo skončit někdy 3. sérií.

Star Trek: Do temnoty (2013)

nebejt uspěchanýho závěru (poslední cca půlhodina), hopsání po lodích jak ze SW, tak by mohlo bejt i stupeň výš. Hlavně tedy zásluhou Cumberbatche a Wellera. Naopak nad pitomostí Nimoyova camea zůstává celkem rozum stát.

Bekas (2012)

čistokrevná blízkovýchodní dětská tuctovka o párku čmoudů na cestě do ameriky, která sice má svoje kouzlo, ale trpí neskutečně uřvaným harantem v jedné z dvojice hlavních rolí, který je už po pár minutách napřesdržku a díky jeho neustálýmu vřískání se film stává mnohdy nesnesitelným.

I Want Your Love (2012) odpad!

Co tímhle chtěl kdo říct zůstává velmi dobře skryto pod nánosy banalit a velmi explicitních prasáren za hranicí čistokrevnýho gayporna.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Docela by mě zajímalo, kdy si Willis nebo některý z producentů přesně řekl u sledování některýho z předchozích Mooreových výtvorů: "Chci, aby tohle vemeno točilo další Smrtonosnou past." Respektive koho přesně tohle napadlo. V kontextu Mooreových filmů se jedná o jeden z těch lepších taky s nejkratší stopáží, takže zmatená přestřelka střídá ještě zmatenější honičku, aby nebyl čas na dialogy, kde by ještě víc vyniklo, co je tohle celý za píčovinu. Těch pár hlášek je spíš až trapně rozpačitých a jak již bylo zmíněno ostatními - kdyby v tomhle filmu hrál kdokoliv jinej (Lundgren, Dudikoff a jim podobní) nebo se hlavní postava nejmenovala McClane, těžko by někdo tenhle uspěchanej, chaotickej a zbytečně uřvanej blaf spojoval s celou sérií.

Kozí příběh se sýrem (2012) odpad!

Nejen hovadina, ale i technicky naprosto nezvládnutá a ideální ukázka neumětelství "těch, co se pod tohle ještě podepsali". Hudba celkem ušla - asi tak jedinej klad týhle břečky.

Posel (2012) odpad!

Proč se namáhat s psaním komentáře, když se tady cenzurujou názory? Proč se namáhat vůbec s psaním něčeho konstruktivního, když se s tím samým neobtěžoval ani scénárista týhle nebetyčný zhovadilý břečky?