Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (408)

plakát

Voyagers - Vesmírná mise (2021) 

Ikarie XB-1 + Lord of the Flies + banda nadrženejch puberťáků = "original" screenplay by Neil Burger?

plakát

Chaos Walking (2021) 

Těžko vzhledem k historii projektu, obsazení plnýmu módních polen a v zásadě nezfilmovatelný předloze čekat něco víc než kolosální průser. Výsledkem je chaoticky vtipná až nevzládnutá směs nahodilejch nudnejch scének, nefungující kontinuity (fotřík na cestě do/z stodoly vystřídá troje různý brejle) a nesnesitelný ústřední dvojice.

plakát

Star Trek: Picard (2020) (TV seriál) 

Tak nevím.. sice pořád o třídu zajímavější než Shitcovery, ale dějově stěží na 90minutový pilot novýho seriálu je rozplizlých na 10 dílů, a zbytek vyplňují krytpický kecy vo hovně s tak minutou zmatený a nepřehledný akce na 2 díly, Picard půlku stopáže prvních několika dílů jen prosedí na prdeli a chlastá čaj, nový postavy (teda všechny kromě titulní) jsou povětšinou otravný. Ochotnický masky, set design a triky ještě horší a lacinější než v BSG nebo VOY z doby někdy před 20-25 lety, K tomu retardovaná pseudohudba, která jen parazituje na filmech/TNG nahodilým začleněním původních Courageových a Goldsmithových motivů v momentech, kde nemají sebemenší smysl, atd, atp... Jediný, v čem tak PIC vyčnívá nad STD je skutečnost, že kameraman nebyl většinu natáčení vožralej a dokázal udržet kameru rovně a kdysi zajímavá titulní postava v podání nejspíš jedinýho skutečnýho herce, který se za 55 let historie ve ST objevil (a chudák Stewart, že ve svým věku ztrácí čas s takovouhle slátaninou snažící se jen parazitovat ne Kurtzmanovou a spol. zásluhou mrtvý značce). Ve výsledku tak podobně nesnesitelná zhovadilost jako Shitcovery a v polovně 4. dílu to nadobro balím.

plakát

Na cestách (2020) 

1* pouze za/pro Debneyho (4,5*).

plakát

After: Přiznání (2020) odpad!

Twilight mínus upíři a vlkodavci a nic jinýho navíc. Hlavní pipka/děvka jen běhá z/do postele hlavního retarda, kterýho vlastně nesnáší a jediný co se v celým filmu děje je jedna trapně natočená šukací scéna za druhou. Chudáci v kinech, co musí uklízet po státech nadrženejch třináctek, co se na tuhle dementní píčovinu hromadně poženou a zajistí tak, že tahle zhovadilost bude mít tři prdele dalších ještě debilnějších pokračování.

plakát

Attila (2020) odpad!

Další ze série deGEN. Když už se točí dokumenty o někom, proč je to pokaždý uplně vypatlaný hovado?

plakát

Rytmus: Tempos (2020) odpad!

Další ze série deGEN. Když už se točí dokumenty o někom, proč je to pokaždý uplně vypatlaný hovado?

plakát

My People, My Homeland (2020) 

jednotlivý povídky sice mají něco do sebe - hlavně tedy první z nich je i místama celkem vtipná, ale 2,5 hodiny opičího vřeštění a hysterčení jsou jako celek naprosto neúnosný.

plakát

Můj příběh (2019) odpad!

čistokrevná debilita plná vylízanejch krav, co vypadá jak celovečerní reklama na plastickou chirurgii s.r.o.

plakát

Špindl 2 (2019) odpad!

Proti týhle debilní přehlídce nýmandů je i první díl hotovej masterpiece.

Reklama

Reklama