Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Sci-Fi
  • Animovaný

Recenze (416)

plakát

Star Trek: Strange New Worlds - Strange New Worlds (2022) (epizoda) 

Na pilot NOVYHO seriálu teda slabota. Nejen, že člověk nejspíš musí znát SHITcovery, aby pochopil, která bije, postavy nejsou původní a pilot tak navazuje zřejmě na cosi, co se událo v jiným seriálu (kterej neznám a znát nechci). Kapitán působí spíš jako poleno a ostatní vyžilí pornoherci ("potemnělej" a hermafroditní harém na můstku doplněnej výkvětem z nejbližšího obludária) jsou stejně otřesní jako ten pseudovýtvor vydávaný za úvodní "téma". Jak se zdá, tak Star Trek je nadobro věcí dávný minulosti, dokud někdo konečně nevykopne tenhle neschopnej párek hovad (Kurtzman + Goldsman). Aspoň, že Nami jako jediná odvádí solidní práci, byť pokud to takhle půjde dál, tak ani ona to nejspíš nezachrání...

plakát

Tady hlídáme my (2021) odpad!

Vytříbená primácká debilita na téma vidlácký čoklomrdi versus realita na řemeslný a herecký úrovni, za kterou by se styděli i tvůrci průměrnýho porna. Pro vypatlaný diváky zarytě hltající český telenovely a estrády jistě bude mimořádný zážitek.

plakát

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

ŠPINDL 3: TENTOKRAT V TATRACH aneb jak další vypatlaná zlatokopka k ještě vylízanějšímu amantovi přišla.

plakát

Tři přání pro Popelku (2021) 

Macecha = čarodejnice co vypadá jak mix Oldmana z Draculy a Klause Kinskiho v ženskejch šatech, nevlastní ségra s tak debilním účesem, že by si na něj netroufla ani Helena B Carter v dalším Burtonově filmu, prince "hraje" nějakej Arabáč, Popelka (byť by se na ní dalo celkem koukat) je na svou roli poněkud stará, zbytečný a odfláklý digitriky a zadní projekce i u vcelku obyč scén... Jinak naprostá a předvídatelná zbytečnost srovnatelná s Disneyho/Branaghovou slátaninou, kterou nezachrání ani Gaute Storaas, byť se může snažit sebevíc.

plakát

Star Trek: Enterprise - Toto jsou cesty... (2005) (epizoda) 

V podstatě nadbytečná epizoda (předchozí dvoudíl byl původně zamýšlený jen jako finále 4. série), která  uzavírá nejen osudy posádky první Enterprise, ale i celou éru Star Treku pod dohledem nejprve Rodenberryho a následně Bermana a Bragy - tj. tímhle Star Trek bohužel skončil a veškerý následný moderní výblitky typu Shitcovery a Picard jsou jen urážkou toho, co Star Trek kdysi býval.

plakát

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021) 

čistě standardní čoklofilárna, která jen těžce vykrádá A DOG'S PURPOSE/JOURNEY. Bohužel Polívka není žádnej Dennis Quaid a Brabec není Lasse Hallström. Ale je to barevný a česky, tím ale veškerý "klady" končí.

plakát

The Girl Who Believes in Miracles (2021) 

Jen další nablblá náboženská agitka, která je navzdory svýmu retardovanýmu obsahu i (pouze příležitostně) relativně solidně natočená - jen a pouze proto 1*. Díky tomu se jedná nejspíš jeden z vrcholů svýho žánru, ze kterýho budou všichni křižující se pitomečkové (jako ostatně vždy, když je na kteroukoliv palčivou otázku lidský existenci odpovědí Bůůůh) slintat blahem. "Oh, hi Mark!"

plakát

Voyagers - Vesmírná mise (2021) 

Ikarie XB-1 + Lord of the Flies + banda nadrženejch puberťáků = "original" screenplay by Neil Burger?

plakát

Chaos (2021) 

Těžko vzhledem k historii projektu, obsazení plnýmu módních polen a v zásadě nezfilmovatelný předloze čekat něco víc než kolosální průser. Výsledkem je chaoticky vtipná až nevzládnutá směs nahodilejch nudnejch scének, nefungující kontinuity (fotřík na cestě do/z stodoly vystřídá troje různý brejle) a nesnesitelný ústřední dvojice.

Reklama

Reklama