Vnitřní vesmír (1987)

Zábavná dobrodružná sci-fi se sympatickým Dennisem Quaidem a tehdy ještě nepříliš neokoukanou Meg Ryan. K tomu ještě Martin Short a Robert Picardo, který je pravděpodobně jakýmsi znakem tvůrčí dílny Joea Danteho. Hudba Jerryho Goldsmithe je taky vydařená, stejně jako vynikající triky oceněné plně po právu Oscarem.

Miluji tě k smrti (1990)

Geniální černá komedie, která ve svém žánru naprosto postrádá konkurenci! Skvělé herecké obsazení s nebývalou pestrostí, které exceluje na všech frontách.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Stejně jako prvnímu dílu není ani jeho pokračování naprosto, co vytknout. Saddám povýšil a stal se plnohodnotným titulním záporákem a navíc přibyl i Rowan Atkinson ...

Žhavé výstřely (1991)

Geniální komedie zábavné i přesto, že se v ní nekrká a neprdí.. jenom škoda, že takovéto časy jsou nejspíš již nenávratně pryč.. :o(((

Sláva (1989)

Ed Zwick je prostě šikulka.. tedy spíš byl....

Lovci lvů (1996)

Nový Jack Colton se jmenuje Charles Remington a pracuje jako pytl..., pardon Lovec lvů.... Film mě nadchnul a nemám slov!

Král džungle (1997)

Bez Brendana Frasera by to nikdy nebylo tak zábavné.. Navíc k tomu i Op s hlasem Johna Cleese a výsledek je mimořádně zábavný a nesnaží si naštěstí hrát na nic víc než sám je a to totální blbinou.

Uprchlík (1993)

Klasika, která na pár let velmi oživila Fordovu zkomírající kariéru.

Zakázaná planeta (1956)

Klasika, klasika, klasika.... Ale rozhodně by si zasloužila podstatně technicky propracovanější remake, jinak skutečně není naprosto, co vytknout..