Cesta na Měsíc (1902)

Tý jo!!!!!!Tak to mi mozek nebere!!! 110 let a takhle? Fakt nemám slov. Ve své době to musela být naprosto ohromující podívaná.... vlastně chyba! Ona je to pořád ohromující podívaná!!!

Temný rytíř povstal (2012)

Bylo to velkolepé, bylo to akční, bylo to silné, byl to BATMAN. Ale spíš než Batman to byl Bane a jeho mutující hlas. Mám pocit, že takhle měl Batman skončit úplně. Bohužel všichni víme, že se ho Warneři jen tak nezbaví, tedy aspoň do té doby co bude vynášet. Jedna věc je jasná: už nikdy to nebude ono, protože už nikdy to nebude Nolan a Bale. Stvořili úchvatnou trilogii, kterou tímto filmem velkolepě ukončili. Jedna malá poznámka na konec... co všichni máte s tím Zimmerem? Ten chlap je předvídatelnej jak dětská pohádka, ale musím uznat, že tentokrát byl ve skvělé formě, jenom ten Batmanův motiv zprnil přidáním nových basů a ve výsledku už to není ono. Zkrátka Zimmer už svoje staré filmy nikdy nepřekoná (Operace: Zlomený šíp apod...) Poznámka nakonec 2: Těším se na film, kde Zimmerovi nebude někdo dělat dodatečnou hudbu.

Prometheus (2012)

Obávám se, že nemohu jinak. Nečekal jsem od toho nic, ale viděl jsem toho tolik, že jsem nestačil lapat všechny vjemy. Doporučuju, i když někteří se mnou nebudou souhlasit.

Mlha (2007)

Nebudu tu pět ódy na Darabontův režijní styl, nebudu tu pět ódy na Kinga, ale chtěl bych vyzdvihnout jinou, daleko podstatnější věc: genialitu, se kterou Marcia Gay Harden zahrála křesťanskou fanatičku. Během filmu jsem několikrát málem volal: "Kristepane lidi, copak jste tak blbí, že to nevidíte? Ona nic nenabízí, jenom smrt." Její Bohapusté (spíš Bohaplné) plácání o Bohu, který se zřejmě v tom filmu "odstěhoval do Humpolce, mě naprosto fascinovalo a bylo to strašně (rozuměj strašidelně) skutečné. Bylo to víc nechutné než to gore kolem. Darabont a jeho herecký ansábl stvořili film o síle lidských emocí. Tak, jak se lidé chovali v něm, by se chovali i ve skutečnosti... No a ten konec, to už jsem chtěl řvát blahem... Nečekal jsem od tohohle filmu nic, ale dostal jsem toho víc než bych od Darabonta očekával... :-D A hudba? Já nevím, asi tam byla...

Fear Clinic (2009) (seriál)

Já chci víc!!!! Je to skvělé. Englund je zase famózní... tentokrát dokonce i hraje! :-D

Halloween (2007)

Mám rád syrové násilí.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Dávám 5*****, ovšem je tam jedno VELKÉ ale. Příběh. Knihu jsem přečetl takřka jedním dechem a Fincher to zfilmoval velice dobře, ale ten příběh nelze zfilmovat. Nic to nemění na faktu, že mě to dostalo. Hlavně úvodní znělka, z Imigrant Songem od Led Zeppelin s bombastickou elektronikou od Trenta Reznora a Atticuse Rosse. Děkuji, pánové, bylo to boží...

Kamarád Timmy (2009) (seriál)

Jsem na to starej, ale neskutečně to zbožnuju... Ach jo, kam se poděly moje krváky?

Machete (2010)

Blbost, ale docela jsem se bavil.

Dead Set (2008) (seriál)

Podle komentářů jsem nevěděl, co přesně čekat, ale je to bombový. Zombíci mají šmrnc, Pippa je úplně blbá a režisér má dobrý nápady. A to gore je neskutečně parádní. Děkuji všem, kteří se podíleli na tomhle krásně krvavým seriálu (i když jsem to viděl celý v kuse).