• Pohádka

Jabloňová panna (2000) (TV film)

Tak záchranou bylo to, že tam hrál Karel Dobrý :)

Dům snů (2009) (pořad) odpad!

Kdy už bude konec?

Královna ročníku (2007)

Oddychovka. Amandu Bynes nemám moc ráda, protože už se mi zajídají její nezávislé a rozhodné teen hrdinky. Tady mi to ale kupodivu tak nevadilo. Skupinka geeků mě dostávala do kolen - hlavně Terence a George :) Jedna hvězda je i za fešáka Prince :D Jinak klasická americká romantika s happy endem

Osudová láska Jany Eyrové (2006) (seriál)

Měla jsem možnost shlédnout více verzí, ale tahle mě naprosto dostala. Toby Stephens je úžasný! Nevěděla jsem, že je synem Maggie Smith :o) Ale je vidět, že talent podědil

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Tak nevím, nevím. Jsem z toho rozpačitá. Líbily se mi exteriéry a Ivan Martinka v roli Tomáše. Jánošík byl vzhledově pěkný, ale vyjadřoval se tak, že bych ho prokopla - čekala jsem, že bude víc charismatický, ale působil na mě tak, že je mu to všechno jedno. Scéna, kdy sundávají Mikuláše z kola byla parádní. To samé i v případě věšení na hák. Jako přehnané na mě působilo uřezání genitálií malému dítěti.

Jezero (1999)

Horor to tedy vůbec není. Obrovský krokouš zabije pár lidí a film končí happy-endem :D :D :D Ale je to celkem vtipné, hraje tam Bill Pullman, takže dá se sledovat

Zatímco jsi spal (1995)

Musím dát 4, protože Bill Pullman si to zaslouží :)

Dlouhá cesta (2002)

3 a půl hvězdy. Uznávám, že je to přeslazené jako cukrová vata, ale mně se to zkrátka líbí!!!