• Pohádka

Lepší pozdě nežli později (2003)

Dlouho jsem se rozhodovala mezi 3 a 4 *, ale nakonec jsem musela ty 4 dát. Nicholson tu byl překvapivě lidský (tím myslím, že většinou ho znám jako démonického hajzla, nebo sexuálního maniaka). Scénka, kdy se potká s nahou Diane Keaton, mě odrovnala :D :D :D Příběh je sice jako z červené knihovny, ale nevadí. Vynikající herci ho pozvedávají o několik úrovní výše. A jedna hvězda je i za Reevese, který byl v tomhle filmu doslova k sežrání :D

Z pekla (2001)

Vždycky, když vidím Iana Holma ve filmu, vzpomenu si Bilbův démonický obličej :D a sem by se krásně hodil. Film měl úžasnou atmosféru. Depp jako vždycky úžasný. Jen je mi líto toho konce, ale zase v trhrilleru/hororu nemůžu čekat happy-end, že? :D

Norbit (2007)

Odvážím se tvrdit, že tohlr je lepší než Zamilovaný profesor 2

Slečna Emma (2009) (seriál)

Tleskám! Jako fanynka Jane Austenové můžu říci, že se mě tato verze nadchla. Romola Garai se zkrátka do historických snímků hodí (viz její filmografie). JLM snad nestárne - viz jeho Edmund v MP. Překvapil mě Michael Gambon.

Dračí války (2007)

Jedna hvězda za Behra a jedna za toho závěrečného draka. Jinak mi to přišlo jako vykradačka LOTRA a Star Wars. Už víckrát ne

Návrat na vrchol (2006)

Přiznávám, že to byl doják, ale musím dát 4! Už jen duo Matthew & Matthew si to zaslouží.

Matilda (1996)

Nějak mě to neoslovilo.