• Pohádka

Královna Viktorie (2009)

Kostýmy - nádhera, lokace - paráda, hudba - užasná. Paul Bettany v roli lorda Melbourna k nepoznání. Překvapil mě Rupert Friend, kterého moc nemusím od P&P. Emily Blunt byla v roli královny Victorie okouzlující.

On je žena! (2005) (seriál) odpad!

Jediná věc, která se mi na tom líbila, byl Pavel Řezníček.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Tak tohle jsem jako malá milovala. Soused Wilson, z kterého jsme neviděli víc než čepici a oči :D a Al, který měl s Timem svatou trpělivost :D :D :D

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

1. shlédnutí mi přerušila bouře a výpadek proudu, takže jsem viděla film jen po oslavu Vánoc v Doupěti. Hodnotit tedy budu až po shlédnutí celého filmu. 2. shlédnutí. Tak tedy....půlku filmu jsem shlédla znovu, ale vůbec mi to nevadilo. Naopak. Nevím, proč se tady někdo rozčiluje, že je z šestky teenagerovská komedie. Ty city tam prostě patří!!! Jsou v knížce, musí být i ve filmu. Nemyslím si, že by to filmu nějak uškodilo. Alespoň je to příjemné uvolnění. Filmy přece nejsou jen o nenávisti a zabíjení. Musím pochválit hudbu, efekty a překvapivé herecké výkony. Jim Broadbent byl přesně takový Křiklan, jakého jsem si představovala. Rupert Grint konečně prohodil ve filmu pár dobrých vět a byl vtipný (scéna s moudrým kloboukem a náhrdelníkem :D nemluvě o jeho zamilované scéně :D :D :D), Tom Felton se konečně ukázal jako pravý zloduch...ale litovala jsem ho... no chválit Alana Rickmana by bylo jako nosit dříví do lesa. Prostě excelentní. Daniel a Emma se konečně trochu projevili v citové oblasti.. atd. atd. Posledních 20 minut filmu bylo parádních. Měla jsem studené ruce. :D Dalo by se říci, že bych mohla dát i pět hvězd, ale chyběla mi scéna Brumbálova pohřbu a útok na Doupě byl trochu mimo. Sečteno a podtrženo: Slušné pokračování a úvod k sedmému dvojdílu!!! Nemůžu se dočkat! Zajímavý komentář: Rex Mundi