Máma mezi Marťany (2011)

Nápad slušný, provedení horší. Film je dost svižný, pořád se něco děje a pro děti je to napínák. Vyloženě slabý je ale vizuál, takhle ošklivou animaci jsem dlouho neviděl, ať už jde o lidi, nebo marťany. Na závěr jsou sice ukázány motion capture scény, ale pohyby postav ve filmu jsou většinou stejně nepřirozené. Příběh clekem jde, ale některé věci jsou dost prvoplánové, na druhou stranu je to animák pro děti. Slabší 3 hvězdy.

Zmizení (2013)

Kvalitní krimi s hutnou atmosférou, v pozitivním smyslu nepříjemným podtónem, kvalitním scénářem a dobrými herci. Některé motivy dost zalezou pod kůži a závěrečné vyvrcholení je parádní. Slušné 4 hvězdy.

San Andreas (2015)

Nenáročná oddechovka se sympatickým postavami, velkou porcí destrukce a nablblým koncem. Pořád se zde něco děje, Rock je sympaťák a baby vypadají k světu. Slušné 3 hvězdy.

Terminator Genisys (2015)

Tak se nám Arnie vrátil a je fakt, že je to nejlepší na celém filmu, který ignoruje povedenou trojku i pro mě celkem slušnou čtyřku. Děj je překombinovaný a nedává smysl, pořád se tu kecá, akce je sice dost, ale je nezajímavá až odpudivá (vrtulníky), herci špatně obsazení a postrádající špetku charisma. Úvod ještě jde, i když vidět známé scény tak sterilně natočené taky bolí, ale později je z toho akorát patlanina. Na druhou stranu Arnold si to vychutnal, má tu pár nových hlášek a pořád je jako T800 hroznej borec a tohle jinak nevýrazný scifi béčko dost povyšuje. Jo, Taylorovi bych už nesvěřil žádnej větší film, zprznil Thora a teď i Terminátora, to snad stačí ne?

Americký ninja 4 (1990) odpad!

Ani kdysi mě tenhle díl moc nebavil a po letech jsem to viděl znovu, pro zajímavost, a je to hrozná sr...a. Všechno je tu děsně směšný, příběh, bitky, herci, režije, všechno.

Sharknado 2 (2014) (TV film)

Jedna hvězdička za občasnou extra blbost až zábavnost, zbytek neskutečná hovadina, jak dějově tak filmově.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Ale jo, celkem jsem se bavil. Postavy jsou fajn a dobře obsazené, hodně mě bavil hulič Dolanský :-) Slušnej soundtrack. Pohodový film na večer.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Postavy stále fajn, ale jinak rozhodně slabší než povedená jednička. Už začátek ukazuje nechutně digitální akci, která se táhne celým filmem. Jasně, Hulka těžko udělat jinak, ale v jedničce to tak netahalo za oči jako zde. Hlavní záporák taky nic extra. Slabší 4 hvězdy.

Hacker (2015)

Parádní rvačka v restauraci zhruba v půlce filmu, hezký vizuál, jak jsme u Manna zvyklí, ale zbytek tak nějak lepší průměr.