Odkrývání Titaniku (2015) (TV film) odpad!

Až sem NG kleslo? Pak se nedivme, že sračky jako Po stopách duchů atd. jsou taky dokumenty!

Žáku Kašíku, nežeň se! (1985) (TV film)

Už chápu citát: ,,to je blbý, to se bude lít´´ - vzhledem k nesmyslnému nahodnocecí. Je to samozřejmě totální hovadina. Stopáž je přepálená minimálně o půl hodiny. Díky, už vícekrát ne!

Hellboy: Královna krve (2019)

Akční / Fantasy / Dobrodružný / Sci-Fi?!? Akční? No, dejme tomu. Fantasy? Tak jasně. Dobrodružný? Ne, jen blbý. Sci-fi??! Vždyť to se vylučuje s příběhem! Komedie? Možná.... Trapná komedie? ANO, URČITĚ!!! Dokoukal jsem to jen kvůli mé platonické lásce k Mille. Ale je to neuvěřitelná sračka, divočákodlak je trapnej a směšnej jako prase!

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Čekáte a čekáte, Leo se snaží vytvořit velkou postavu, ale moc mu to nevěřím (i z hlediska scénáře je až ten druhý/třetí) moc tlačí na pilu. Pitt si jede svou drsňáckou úlohu naprosto civilně a uvěřitelně. Margot je úžasná a celou dobu si přejete jen to, aby to přežila. S P O I L E R: A přežije! Kéž by to tak bylo, taková pohádka se mi líbí a jak dostali ti vrazi na prdel, už jen při vzpomínce na ty scény se opět chechtám! Ne nejsem sadista, ale těm kurvám nic lepšího nenáleží - pes, plamenomet - prostě Tarantino! Hvězdičku dávám dolů, že ač mi to nakonec tak dlouhé nepřišlo, mohlo to být kratší, větší spád a Leo by nemusel tak hrotit jako vyčpělý herec. Katarze konce je dokonalá. Ale tak to asi i bylo, Tenkrát v Hollywoodu. Kurva, já bych chtěl vidět ten Star Trek od Tarantina!!!

Řbitov zviřátek (2019)

Nemohu si pomoct, s knihou to často nekoresponduje (jasně, chtěli být originální) ale nejvíc mi vadí přesunutí vražedného spratka na starší dítě. SPOILER: Už to nebylo tak děsivé, školačka která má už dost rozumu by se pomátnout mohla, ale King to napsal tak, že do naprosto čistého dítěte vstoupilo čiré zlo. To bylo nejděsivější. Tý školačce to tak nežeru, ale hrála skvěle. Film z roku 1989 stále vede. Jediné co je vážně atmosféričtější je závěr filmu, to mělo kurva grády. Škoda že se jedná o jediný záběr, ale byl silnější než původní i zfilmovaný. Viděl jsem jednou a stačilo, radši pustím původní film, když bude čas, tak přečtu knížku. Tento film mě zanechal dost chladným a to i díky obsazení, Clarke je prostě jako vždy nudnej, Seimetz se nepřiblížila dokonalé Denise Crosby ani vzdáleně. Jen ty děti a John Lithgow nezklamali.

Veronika, prostě Nika (1980) (TV film) odpad!

Celé to zkazil špatný konec. Ta malá píča by si smrt zasloužila!

Věc: Počátek (2011)

Lepší efekty než u Carpentera (ale i tak mě ta bestie byla k smíchu), ale horší scénář! Jestli ještě někdo Věc přirovná k Vetřelecké sáze, tak ho nahlásím na psychiatrii. No a i ten průser AVP2 je stejně lepší než brand VĚC. U hororu se má člověk bát, tady se smál.

Věc (1982)

Carpenter je neskutečně přeceňovaný tvůrce - o tom nebudu vést polemiky. Věc patří mezi jeho nejlepší věci, ale optikou člověka, který ten film viděl poprvé tak v roce 1993 mi veškeré efekty přišly směšné (na úrovni parodie) a to o 3 roky starší Vetřelec pořád funguje! Dusná atmosféra i ten příběh celkem funguje, jen to ztvárnění je na úrovni King Konga z roku 1933! To to celé zkazilo.