Green Lantern (2011)

Tak zase tak černě bych to neviděl, ale plně souhlasím s Marigoldem- NEVYUŽITÁ šance. A posledních 20min bylo opravdu za trest, kroutil jsem se jak slepejš pod pařezem ;-)

Nebezpečná metoda (2011)

Jak hodnotit film, ktery jsem nemel silu dokoukat? Kde jsem trpel na vycenene zuby Keiry, kde jsem se nudil pri nekonecnych debatach Vigga a Michaela?

Michael Jackson's This Is It (2009)

Film/dokument s přínosem možná pro fanatické fanoušky MJeje, ale pro mě seškrábaný materiál bůhví odkud se zobrazením někoho, kdo je jen zašlým stínem sebe samého před 20ti lety. Lepší nevidět, než si někdejšího krále popu pamatovat jako absolutně nesamostatné přerostlé dítě! "Majkle, nemám pravdu?" L.O.V.E

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Z pěti na 4, hodnotím jako celek, bez ohledu na to, jak poslední sezóny byly špatné a jak moc mě ten poslední střípek skládačky zklamal. << Kurňa, jsem to ale sentimentální pisatel ;-)) >>

Robin Hood (2010)

Pane Scott, a teď prosím druhý díl Robin Hood: Král zbojníků! Film není o Robinu Hoodovi, ale o Robinu Longstridovi, který přišel, viděl, zvítězil a stal se z něho Robin Hood. Místy mírně roztříštěný, Marion a Děti v závěrečné bitvě zcela zbyteční, nicméně i tak silných 7/10.

Bez záznamu (2012)

A mě zase jo! Dobrá předehra k večernímu setkání s Blacklist ;-) 70%