Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999)

toto je cooo? 6 ty najhorsi film? lol ved je to celkom v pohode ako cela seria..ludia to vazne poznate len 6 horsich filmov ako je toto..tak to ste toho vela asi nevideli :D naschval tomu trochu pridam lebo sa mi to hodnotenie vobec nepaci :D

Bohové musejí být šílení 2 (1989)

Paradoxne to je u mna presne naopak. Druhy diel serie sa mi zdal kvalitnejsi, vtipnejsi a celkovo lepsi ako diel prvy. V tomto pripade ojedinele trapne vtipky sa daju prepacit pretoze ich s prehladom valcuju sceny s ktorych som vazne nemohol. Dost dobra komedia ktora samozrejme nie je zalozena na slovnom humore ale na vybornej situacnej komike.

Strážce moře - To Be or Not to Be (1993) (epizoda)

trochu to nadhodnotim ale strasne sa mi tu pacil Roy Scheider.film mam nahraty este na vhs ke s ceskym dabingom ktory sa tiez podaril..celkovo mi to to strasne pripomina podmorsky Star Trek co bolo mozno aj tak trochu cielom

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Hugha Jackmana je totalna skoda na taketo filmy..aj ked to nebolo uplne spatne nie je to ziadny trhak..taky priemer ked nema clovek nic ine po ruke..nudit sa pri tom nebudete ale ani to po skonceni nechcete vidiet znova

Krokodýl Dundee 2 (1988)

slabsie slabsie ako jednotka ale ked sa znova dostanu do divociny tak sa to rozbehne

Šimon a Matouš jedou na Riviéru (1975)

odjakziva som vyrastal na Hillovi a Spencerovi a aj ked su im tito dvaja podobni vzdy ich budem brat ako taku slabsiu parodiu..proste na Spencera a tie jeho ksichty v ziadnom pripade nemoze mat nejaky tuctovy fat ass :D v tomto dieli sa mi jednoznacne najviac pacil vodca tej bandy ktora chcela dostat ten nakladak. Kazdemu je asi jasne ze nemyslim Frou-Froua ale toho druheho ktory sa ucastnil vsetkych tych nahanaciek :D

Vinnetou - Rudý gentleman (1964)

tento diel sa mi pacil z celej trilogie najmenej..nemam nejake specialne dovody preco jednoducho ked niekedy siahnem po Vinnetouovi tak je to jednotka alebo trojka resp..ovela radsej ako celu trilogiu mam taky Poklad na striebornom jazere

Křižovatka smrti 2 (2001)

no asi budeme vsetci suhlasit ze starym kung fu jackieho filmom seria krizovatiek nesiaha ani po clenky ale treba sa nejako zivit aj ked karate uz vyslo z mody..a tak pridame jedneho cernocha par suchych ,,cool,, vtipov zamiesame nejakou suchou varechou a uvari sa toto tu..nic pre mna

Odvážná hyena (1979)

Z Odvaznej Hyeny som mal velmi zmiesane pocity. Natocene to je tak nejak amaterskejsie ako ine Jackieho filmy, vtipky tam sice su ale az na dva alebo tri su skor take stupidnejsie.A hlavne to specialne bojove umenie na konci kde ked ho mlatil a on sa rehotal mi prislo take dost trapne ale priznavam ze som sa zasmial aj na tom. Jakcie je proste Jackie no :D