Herkules a ohnivý kruh (1994) (TV film)

Ohnivy Kruh Minotaurus a v Podsveti boli moje 3 najoblubenejsie aj ked stratene kralovstvo a amazonky boli tiez super..amazonky sa mi pacili najmenej asi preto lebo SPOILER ku koncu niekde zomrel Joalas ci ako sa volal ten Herkulov pomocnik no a aj ked ho potom nakoniec ozivili nejako mi to ostalo v pamati tak som to viac krat nepozeral :D hold mal so vtedy asi 12 rokov

Hercules a Amazonky (1994) (TV film)

ne nie tak na toto nedam dopustit..aj ked amazonky su asi najslabsi diel co sa tyka tych piatich filmov..ale aj tak toto je jedna z veci na ktorych som vyrastal takze ani nie tak objektivne ako z nostalgie hodnotim na 70

Zlatá Sindibádova cesta (1973)

Siedma Sindibadova Cesta, Zlata Sindibadova Cesta a Sindibad a Tygrie Oko..toto su tie 3 najlepsie ktore sa kedy natocili co sa tyka sindibadovych ciest...pamatam si este teraz ako som mal tieto 3 nahrate dokonca piratsky z pozicovne na starych vhs a pozeral som to dookola az kym sa uplne nezodrali..proste aj keby to na tie 4 nebolo co si myslim ze je :) musim to nadhodnotit lebo na tieto filmy sa mi ako na jedni z mala uchovali spomienky doteraz :D..BTW dalsia seria ktoru som zboznoval su 3 ci 4 filmy o Herkulovi s absolutne nezabudnutelnym Kevinom Sorbom :D

Zkurvených 14 (2004)

Dal by som aj 5 ale jedine za tu zensku ktora tam hra je fakt nadherna inak cely film stoji za totalne hovno.

Růžový panter (1963)

Peter Sellers sa narodil pravdepodobne len preto aby zahral Clouseoa :D postava ktora vosla do dejin a myslim ze sa nenajde snad nikto na svete kto by ju vo vacsej ci mensej miere nepoznal resp o nej aspon nepocul.

Muzikál ze střední (2006) (TV film) odpad!

pardon za vyrazy ale zasrana sracka..naozaj som videl malo takychto hovien..a vrcholne nenavidim efrona ktory je ucebnicovy priklad odporneho slizskeho tepleho buzeranta

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Crowe a Bale vo vynikajucom napinavom westerne ktory stavia rovnakou mierou na hereckych vykonoch, pribehu aj akcii. Skvelo skombinovane, vyborne natocene a zrezirovane. Westerny nie su urcite moj najoblubenejsi zaner, dokonca by som povedal ze ani oblubeny ale v tomto pripade jasna vynimka ktora len potvrdzuje pravidlo. Po Indentite a Cashovi treti Mangoldov vynikajuci snimok.

Shutter (2004)

Čo sa týka šikmookých duchárskych filmov Shutter patrí bezpochyby na špičku ľadovca. Atmosféra síce nie je úplne najlepšia po celý film ale tam kde treba frčí na plno, ďalej niekoľko naozaj vydarených ľakačiek, na podobný film slušný scenár a pre mňa výborná pointa na záver a dokopy je z toho vec ktorá strčí do kapsy veľkú väčšinu podobných horrorov. 85 percent.

Intacto (2001)

z tohoto sa dal urobit neskutocne genialny film keby to chytil do ruky taky Nolan..skoooda velka skoda ze to dopadlo takto..ten koniec nie je zly ale kym sa k nemu clovek dopracuje ziadna slava