Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
Gin
Monika Svobodová
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Španělsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Interstellar
(2014)
Titanic
(1997)
Nespoutaný Django
(2012)
Troja
(2004)
Constantine
(2005)
Vicky Cristina Barcelona
(2008)
Match Point - Hra osudu
(2005)
Spalující touha
(1999)
Nymfomanka, část I.
(2013)
Záhadná bouře
(2018)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
speccyman