Profesionálové (1977) (seriál)

Když už bych měl mít někoho jako idol a vzor tak to určitě bude Bodie a Doyle! * * * Kniha "Kde končí džungle" obsahuje díly - S1E03 - Old Dog with New Tricks, S1E11 - Long Shot, , S1E06 - Where the Jungle Ends, S1E04 - Killer with a Long Arm * * *

Ocelový mumraj (2000)

Nevim jak ostatni ale ja se bavil vyborne souboje a grimasy od Aliena. Jesli vam vadi trochu lacine udelany robot tak si radsi puste neco co ma stamilionove rozpocty. Ale porad mi vrta hlavou jakto ze jsem videl 85 minutovou verzi kdyz je vsude napsane 120 minut asi si to koupim na DVD a uvidim :-).

Barbar Conan (1982)

N a filmu mi vadi jedna vec a to ze kdyz se mluvi tak hodne potichu ale jak hraje hudba tak rve na cele kolo, mozna sem mel spatnou verzi, ale tady me to oprvadu stvalo. Ale zase jeste ze tam ta hudba byla tak nahlas jinak bych u toho asi opravdu usnul. Jak uz tady zaznelo bylo to zbytecne dlouhe. Zacalo to pekne ale pak uz se to jen tahlo.

Asterix a Kleopatra (1968)

Jeden z nejoblíbenějších animovaných Asterixů. Ukroj tři kusy dortu. Jasan tři. Řek sem tři kusy, žroute.

Old Surehand (1965)

SPOILER skoda ze surehand nevybuchl na zacatku ve vlaku alespon by nevznika tato serie. Kdy po celou dobu strili od pasu a podobne, tak casto az je to smesne. jeste ze tam hraje Terence alespon na neco se dalo koukat.

Kmotr (1972)

Tak sem se k tomuto filmu konecne dokopal. Pri cteni knihy jsem chtel byt mafianem a pochopil jsem co znamena vyraz italska domacnost. Byl jsem z ni tak nadseny ze jsem chtel videt film o kterem vsichni rikaji jak je skvely. Trochu jsem se bal temer trihodinove stopaze. A ted k filmu. Je to jedna z nejlespich filmovych kniznich adaptaci. I kdyz tam nektere casti chybely. No uvidim o cem budou dalsi dily treba bude neco v nich. Zase kdyby tam bylo vsechno tak by to melo 5 hodin, a nektre casti se k hlavni dejove lince nehodily. Ale necitil jsem to nadseni jako kdyz jsem cetl knihu, ale bez pochyby to je vyborny film. Nutkani dat 5* zvitezilo nad drivejsim 4* hodnocenim.

Constantine (2005)

Film neni spatny s prijemnymi herci, vsechny postavy byly sympaticke at uz to byly kladne nebo zaporne. Ale myslim ze 3* jsou malo a 4* zase moc ale co uz necham to na 4*. Za zminku stoji chuze Lua v zaveru filmu v padajicim skle.

Johnny Mnemonic (1995)

Vsichni tady kerujou tak dam za 4* z principu. a za Doplha jako Kneze s koulema

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Rozhodne lepsi nez druhy dil. Verici mi pripominali krestany. Ver v boha on jediny spravny buh a pokud veriz v jineho nespravneho tak te zabijem. Jinak cesky nazev se zase vyznamenal ikdyz mene nez u jinych filmu, Skryty nepritel sice vystihuje zapletku ale precejenom meli nechat orignalni nazev. Jinak podobne "obleky" jake meli v projektu Marauder, meli v knize. A myslenka knihy je zde lehce citit oproti druhemu dilu kde po ni nebylo ani vidu ani slechu. vysledek tak 3 1/2 * ale blize ke 3* nez ke 4*.