Hra o trůny (2011) (seriál)

Prvni dily me vtahly do deje. Ale ne zase tak ze bych cekal na dalsi dily jako u jinych serialu. Po prvni puli sem mel tak 3* naladu ale kdyz jsem po mensi pauze mel pustenou druhou pulku tak to dam s klidnym svedomim na 4*. A ted v klidu pockam na dalsi serii.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Toto se snad ani neda nazyvat pokracovani. Mozna jenom volne volne pokracovani. Klasicka vyvrazdovacka akorat vrah neni clovek ale brouk. Tak uz vim kam zmizel Nathan z Eureky (i kdyz byla natocena pozdeji). no celou dobu premyslim kdo je horsi jestli Alien a nebo Arachnid. Takze 1 a 1/2* za to ze to je sci-fi a hral tam Ed Quinn a 1* za film.

Mezi supy (1964)

Knizky Syn lovce medvedu a Duch Llana Estacada jsem cetl uz hodne davno takze nemuzu rict jestli to je verne knizni predloze, ale chybi tady Shatterhand a Sam i kdyz jsou tady v zastoupeni tak to neni ono, mayovky s Bricem a bez Barkera patri k tem slabsim.

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

pokracuju v letnim sledovani mayovek a ted uz me cekaji jenom ty prumernejsi a horsi, tady je jedna z tech horsich mayovek, aspon ze ta hudba je stejne dobra. pribeh neni spatny snad jen hur natoceny ale asi hodne tady delal dabing Lex Barker tu znel jak mutujic duchodce a Ralf Wolter (Sam) do neho nemel daleko. SPOILER chyba pozornejsi divak si muze vsimnou ze kdyz banditi prepadnou mesto kdy unesou Apanaci a bratra, kdyz se Sam koupe tak ma v ruce pusku pak ji polozi na kad a po strihu ji zase bere z poza kade.

Burning Palms (2010)

Jak bylo napsano na zacatku 5 tales of madness. Kazdy pribeh poukazal na jine. prvni pribeh me nejak moc neoslovil mozna proto ze byl prvni a nebo ze byl proste slabsi 3*, druhy pribeh byl hodne zajimavy 5*, treti pribeh myslel jsem ze se mi to zda ale ono ne sice byl slabsi nez druhy ale lepsi nez prvni 4*, ctvrty pribeh jakmile jsem slysel Blanca myslel jsem ze se divam na weeds 4* za hippies jinak bych dal za 3*, paty pribeh no stejne jako druhy zajimavy 5*. Takze suma sumarum 4*. takovy typ filmu neni zrovno moje gusto ale oslovil me uz trailer hlavne hudba v nem (Edvard Grieg In the Hall of the Mountain King) a cekal jsem a cekal. a dockal jsem se teto neotrele podivane. takze dobrou noc a bacha kam strkate prsty!

V říši Stříbrného lva (1965)

Vyborny zaver serie. Anglicane zase perli. (SPOILER) Kdyz mohl Kara prezit velky kamen na hrb v minulem dile tak proc by nemohl Machredz prezit pad do propasti. Mozna to bude znit divne ale jeden z mojich oblibenych zaverecnych souboju byl prave zde na vozickach nad propasti.

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

No nevim jestli muzu porovnat s Bill Baileyem ale toto mi prijde slabsi. Takove malo zive. Jezis on je ukecany obcas sem ho ani nestihal vnimat ale kdyz uz jo tak to stalo za to.

Divokým Kurdistánem (1965)

Oneco lepsi nez predchozi dil Zut, i kdyz tento dil byl mene vtipny, ale o to vice akcni. Ten kufr ktery ma lord bych chtel mit taky ze se mu tam ale vleze veci. :-) Uvidim az se znova podivam na dalsi dil a treba dam i za 5. Edit tak necham 4 :-)

Pyramida boha slunce (1965)

Sotva zacal film tak jsem si myslel ze jsem si pustil nejaky film s duem Hill-Spencer protoze ta hudba tam absolutne nesedela. Pozdeji uz byla lepsi ale porad hudba hrala celkem hlasite a to i kdyz se mluvilo. Strihy mezi scenama to bylo neco otresneho. Na jedne scene svitilo slunce, strih a byla tma, a pak zase slunce. Ale nejvice me rozesmala padajici hvezda :D. Jinak to nebylo spatne dal bych klidne i za 3 ale abych mel klidne svedomi oproti jinym Mayovkam tak musim jit nize.