Vesničan - Narozeniny (2018) (epizoda)

„Matoušku průser!“ Sakra, potřebuješ babu nebo co? Sekačku za Matouška? A proč? Co chtěl po tý Růže? „Návštěva. Halo?“ Františku, žehli. Bylo rozumný nechat Matouška dělat na světlech? Asi ne… Matoušku, ty seš vocas. Co způsobí baron ve vsi? Synátor nemá chybu! Ta láhev… Světla dobrý. Záviděl jsem. Jakejpak kozel, muflone? Šimčíku ty hovado! Docela dobrej díl.

Prezident Blaník (2018)

„Dělejte něco, tyvole! Volte Tondu Blaníka!“ Ty másla byly bezva. Háva. „Ty mě vidíš v televizi?“ Špágr – tak to je výsměch. Dobře ho Tonda vyškolil. Flus? Hezká písnička – na Fluse. Hnustka. „Vidím město veliké…“ Ty leguáni! Klausovo pero… Žížala je AMATÉR! „Kurva, kdo? Líbilo se mi, že tu Tondovu (Najbrtovu) hru hráli i normální lidi. Co tam dělal ten gumovej Lahvel? Toskánsko? Kompro na Vrtuláka/Lopatkáře super! Zasranej Lahvel škodí i po smrti. Hnusnej Topol, nejhorší Lopatkář. Ale fakt, že politici hráli tuhle hru bylo úplně nejvíc. Jezdecká socha super. Už chybí jenom Nejedlej. Tonda jako největší svině český politiky? Ne, největší svině už je naštěstí v zemi. Český reálie jsou tady bezkonkurenční. Kalous tentokrát naprosto super! „Miloše já nemůžu!“ Femen? Se divim, že tam nechtěli přímo Diashovou. Nežrala z Lukoilu? A 2. kolo se blížilo… „Jste kadil?“ Tonda ve člunu super. Ježiš, klíče. Založení nové České republiky bez Rusů? Leda na Marsu. Šváb totiž prej přežije i jadernej výbuch. Za mě super film.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Prostě megahustokrutopřísnej knírač Johnny. Škoda vázy, která padne vedle. Ty velkoměstský předěly/přelety jsou bezva. Neholit... Hroznej podpantoflák. Bettany je boží! Martland byl naproti tomu hovado. Cynik. Ten pes připomínal Bohouše Sobotku (toho času již politickou mrtvolu naší Sociální demokracie). Solidní fascikl. Charlie, máš jasno. Ty Charlieho přirovnání... McGregor, kterýho mám jinak rád, hrál prvotřídního zmetka. „Nazdáár!“ Zmínka o lodi Skopčáckýho námořnictva potěšila. Až na fakt, že Bismarck museli torpédovat, ale co už... Sympatický dávivý reflex... Tlouštíkova knihovna byla solidní. To ta blbka nevěděla že: ‚My nesmíme ani naznačovat.‘ ? Toyota co? Chudák Jock. Bombová bitva o volant. Bod pro Jocka. Skvělá rekonstrukce. Charlie to asi neměl hodnotit. Kam ho sakra zmizeli? Na fakt, že – mimochodem skvěle hrající Paltrow – šla za vévodou, měl onen vévoda v bytě dost velkej m*dník. Charlie-zajatec? ‚Vejce ven.‘ Motorkovej chase neměl chybu. Jakou dá práci naučit se sjet schody se sajdou? Rozhovor Láhev vína versus seznam příslušníků pobavil. Bettany s Deppem jsou velmi výbušná směs. Paule, ty seš ale prevít... Ty přelety jsou kapitola sama pro sebe.. Jocku(!) Pornohotel... „Mám přece kurva sluhu.“ KNÍROKONKURENTI! Ten telefón... Tyvole, to byl kůň, pes nebo TELE?? Ale byl krásnej, to je fakt. Jock je geniální. U bazénu to bylo o Charlieho knír. Co teď?! Dobře... Historie obrazu. Vévodo, ty seš hlava. A zbytek je za blbce. Sheriden/Goya - úsměvné. Au - Jocku zmiz. Charlie, pomalejc to už nejde? Prodali. Knír zachován.

Vesničan - Dílna (2018) (epizoda)

Tyvole, to nemůže mít větší kufr? S pájkou je fakt marnej. Ten bágl… Jakej podvod? Mně spíš přišlo, že si to ulehčoval. Vždyť Matouškovi říkal, že nekutí… No, že návod na fichtla má pod nosem, jsem nečekal. Splést si tumor a toner? Trochu morbidní. U sousedky se nenudil… Takže spravovat ještě možná ale vařit se mu vážně nedaří.

Krmelec U Muflona - Klokan (2018) (epizoda)

Příchlupek. Já chci knížku Mufloních historek. Menší pivo… U Muflona je hodnej (skoro) každej. 5 let v Tróji – furt lepší než na Borech. Sydney. Straka a poctivá? „Ber všechno, co se leskne.“ No holt straka.

Krmelec U Muflona - Pytlák (2018) (epizoda)

Polena! „To patří do lesa.“ Chudák svišť… Brok výbornej! „Nemám z čeho značkovat.“ Tak po kom vlastně pytlák šel? Slušnej akčňák tohle. Prase jedno. Pytlák pobavil. „Tak dík.“

Vesničan - Na uvítanou (2018) (epizoda)

Budíček jak stehno, Františku. Dementní rádio. Měl by se naučit chlastat. „Kafe by nebylo?“ Matoušek je hodnej starej pán(…) Olda nemá chybu. František po sobě neuklidil, no teda... Opravář? To jako srsly? Tak to mu fandim.

Dabing Street - Destrukce (2018) (epizoda)

Začíná to bejt dost o ničem. Z původně vtipnýho seriálu se stala honba za lékama a alkoholem. Nejvíc „baví“ asi Pavel-překladatel. Jó, mamon. Krosi, ty seš… pyča! Konec je jalovej a špatnej…

Vesničan - František (2018) (epizoda)

Lepší ruku? Kdo ví… „Ta nás zabije jednou naprosto všechny.“ Takže v turniketu něco urval? Poláška mám rád. Vždycky jsem ho měl tak trochu za ‚šmatláka‘. Řez do jabka neměl chybu. Právník chlastá svěřenej alkohol? Švehlík perlí. A Františku, dělej, co umíš. Myšička borec. „Prdel, prdel, prdel!“ Celý mi to trochu připomnělo Instalatéra - až na Lubošovu tragikomičnost.

Krmelec U Muflona - Velikonoce (2018) (epizoda)

„Na co potřebuješ Tatara, když máš tady Turka?“ Speciál! „Já vajíčka nesnášim.“ „Já nevim, kterej blbec vymyslel, že zajíci snášej vajíčka.“ Veršovák. Žížalo! Ahá… Beránek/Žížala zabiják! Tak proto se bál, že se rozmočí. Chudák beránek. Tak před tím varoval – já umřu! Ten titulek neměl chybu! A nadílka? Muhehehe - k posrání toto!