Mammon - Miklagard (2016) (epizoda)

Prosba s křížkem před funusem. Bohužel. Co čeká v Istanbulu? Premíér má problém. Vlastizrada – inu bude veselo. Jo odhalení Snowdena byla pecka… Dobrá – ale otisky získaj jak? Vyhrožuješ 16ti letý žábě? I ty sráči! Že Mathiesenovi nepomůžou, na to přišli vlastníma kebulema? Hádám, že po Frankovi budou pátrat. Tak to bylo o fous ale uličkovej chase opět solidní. Premiér si koleduje. Kdo přepad Evu? Zase se potvrdila moje teorie o důvěře. Mládě od premiéra je nějaký tajný. A začíná si vyskakovat. Zasraná agentka. Holy f***ing $#¡7! CO TO KURVA BYLO?

Ošetřovatel (2011)

Kráva pitomá. Bernie byl skvělej. Ten lev byl živej? ‘Meeeeting!’ ‘Mum I want to see crows! ’ Senzační sloní hypnóza. Fakt bych to přežil bez značkování. Nejlíp poradí král zvířat. Nebo jedna z jeho samic… ‘May I drive?’ Bernie bavil. Kate byla skvělá. Študovaná gorila. Ta kára! Rosario Dawson najednou vypadala fakt výborně. Provazy? No, pro tu prdel… Najednou jsem měl pocit, že se něco žene. Objednávka perfektní. Bazarová epizoda nebavila. Pštrosí taxík. No, škoda. Konec jak má u těhle filmů bejt. Neškodný.

Mammon - Jotnir (2016) (epizoda)

Peter je jak pes jdoucí po kořisti. Vždyť Hammernovi už nepomůže, tak proč to furt řeší… A Mathiessen se zas dostal do problémů. To vůbec není dobrý. Škoda, ale vzhledem k faktu, že mu předtím vystřelili oko, se tohle dalo čekat.

Mammon - Fenris (2016) (epizoda)

Fakt celkem chudáci v tý kobce. Rozhlasovej přímej přenos akce bezvadnej „Pardon, zapomněli jsme na vás.“ Ten ‚d'Artagnan‘… - hajzl zkurvenej! „Co?“ Hovno ty píčo! Sou votázky… A kurva! Co máte? Vůbec nic – a to je průser. Robert je od pohledu křivák… S teroristy se nevyjednává. Tohle bylo tak-tak. Koho to utopili?

Mammon - Fimbul (2016) (epizoda)

Verås dělá svojí práci. Jenom doufám, že ho chlupatý zase nepodezíraj. Stejná postava – vodítko jak prase tyvole… ‚v premiérově nepřítomnosti předsedám vládě já.‘ – cynik mocichtivej zasranej. Měl bych teorii – co když za Vålovu smrt může, byť zprostředkovaně, Ulrikssen? Asociace k Odinovi – chápu. Asociace k Palmemu? No nevím.

Mammon - Ragnarok (2016) (epizoda)

Ano, politici myslí jen na sebe a na svoje koryta. Fakt mě sere ten vlezlej tune od Ibeyi co tam ve druhý sérii vesrali. Divná zpráva, divný chování tý holky. Peter s Mathisenem si fakt nemaj co vyčítat. Čeho se Hammern tak bál? VG je obětí vyděrače? Proč mám pocit, že někdo jde i po premiérovi? A pokud, je to ten samej co zřídil Mathisena? Thorgrima někdo sledoval… Co byl ten Thorgrim vlastně zač? Takže Hammernova kniha byla o premiérovi.

Duch ve stroji (2017)

Co zní jako sci-fi, může bejt za chvíli realita. Na bývalého spin doktora dánské premiérky jsem se vyloženě těšil. Brej den! Trošku nepobírám, jak kurva provedli tu „částečnou“ záchranu…? Sledování skenu toku dat připomnělo to, co uměl EDI. Vítej, Batou. Nebo spíše „doktore“ ? :-D Japonský přísloví maj vždycky větší „koule“, než by člověk řek. Hm, tak tomu říkám risk. Hele a Pilou je člověk? Matrix v novém kabátě. Skvělej způsob komunikace! Klub dobrej. Opravy vy-ma-zle-ný. „How many fingers am I holding up?“ Ty voči! Jo tak tohle je ‚boj s větrnejma mlejnama‘ – tak to potom jóóó. Vizuální efekty jsou tu prostě dokonalý – tak mě baví CGI, no a? (edit - uznávám: někdy ho bylo až moc). Epileptik by tenhle film nedal. Ten zasranej psychouš by člověku vyžvanil díru do lebky. Přišlo mi, že Major se nechala chytit až příliš snadno. Solidní akce.

Mammon - Pohané (2016) (epizoda)

Mathisene, Mathisene, co to po tom Peterovi chceš? Promyšlená taktika… Co to bylo za zkratku? Proč Hammern natáhl brka – to zajímá víc lidí… A vyšetřování začíná. Nikdy nevíš, kde máš štěnici. „Spletli jste se?“ – fakt vtipné… V Hammernově chatě byl solidní bordel. Zas se nikomu nedá věřit?

Mammon - Obětina (2016) (epizoda)

„Pořiď si psa.“ Dobrá rada nad zlato. Proč je dneska tak cool vraždit (se) online? Jó, druhá řada je víc „severská“, to jo. Má mandát na to, přijít o 40 mld? Kdo(!) to kurva je? Dobře (špatně) premiér. Jo, pěkně hořlavá košile. „Lumbersexuál“ Hammern si setkáním s Peterem dost naběh… A to bylo to poslední, co udělal. Kam Peter příjde, tam padaj hlavy – nebo spíš lítaj kulky. Proč Mathiessen polil ten komp? A proč chtěl vrah být viděn na záznamu?