blackkocour

blackkocour

Hermés Conrád

okres Brno
Ten bez maturity

3 body

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

 • poster

  Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

  Po staletích se panuje pověra, že když rozbijete zrcadlo, bude vás pronásledovat sedmi letá smůla. Bude ta smůla fungovat i na černé zrcadlo? Seriál z produkce BBC a Netflixu, od geniálního tvůrce Charlieho Brookera, ukazuje souhrn všemožných podobenství, ať už vezmeme třeba s pohledu satiry dnešního světa do blízké budoucnosti. Právě tahle věc, se mi asi nejvíc líbí na tomhle seriálu. Moderní technologie, která vám může třeba umožnit nahlédnout do své minulosti, nebo jak vás dokáže zhypnotizovat, že vůbec nevnímáte okolní svět. Povídky se nesnaží navzájem navazovat dílem od dílu. Každý příběh má jinou délku. Nebojí se svým moraliziváním a závěrečným poučením ukázat problematiku dnešního světa. Výborná prvotina. Oblíbená epizoda - Sklapni a tancuj. Oblíbená série - 4.řada. Nebudu přeci šoustat prase!

 • poster

  Černá zmije (TV seriál) (1983)

 • poster

  Rick a Morty (TV seriál) (2013)

 • poster

  Akta X (TV seriál) (1993)

 • poster

  Mr. Bean (TV seriál) (1990)

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Co bylo na začátku, ještě dříve než tu byly dinosauři, neatrdálci, pyramidy, oceány, Pangea, náboženství, astronomie, hudba, mytologie a Einstein? Všechno to začalo jedním Velkým třeskem! Jeden z těch mála seriálů, které vás můžou bavit pořád a pořád dokola. Tohle je tak geniální, praštěný ale pro mnoha z nás nepochopený. Asi nejlepší to bylo na začátku, když naši vědátoři ještě nebyly zasnoubení, a byly to ještě ti správní geeci. Večery trávili několika hodinovými diskuzemi o tom, jestli může být člověk nakažen od Mumie, když ho kousne nebo jestli dokáže Hulk uzvednout Thorovo kladivo atd. Sheldona je sice ten nejotravnější člověk na planetě, ale i tak vám přeroste k srdci. Samozřejmě Kaley Cuoco, jako kočka celého seriálu. Taky mi je líto Rayeshe, že si ani na poslední chvíli pořád nenašel druhou polovičku. Nejlepší epizody se těžce vybírají, všechny jsou super, některé až smrtící. Nejlepší díly jsou zaručeně jen do přibližně 7.série, potom už to ztrácelo na kvalitě a na vtipech, na které jsme byly zvyklý, ale 11. a 12. série nebyla úplně strašná. Nejsem šílený. Matka mě nechala testovat.

 • poster

  Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

  Už neexistuje pravidlo, že komediální rodinný seriál musí být zastoupen v tom, že musí být muž a žena + dvě, až tři děti. Ne, ne ne. Dneska sledujeme až tři rodiny v jednom celku. Není to už dost bizardní? Nikoliv, ale moderní! Vtipy je nacpaná každá epizoda, a pokud jste rodič, bude vás to bavit ještě víc. Ano, i tento seriál má chvilky moralizování, ale to k rodinnému prostě materiálu patří. A všechno je točeno na způsob reality show. Sopránská rodinka po 20 letech. Pozor, první série jsou hodně návykové. Jeden z mála seriálových rodin, které mě ani po 10. sériích nepřestaly bavit. Půjdu se osprchovat. Chceš se ke mně připojit? Zlato, v kufříku v garáži mám schovanou bouchačku. Jestli někdy na tuhle otázku odpovím "ne", zastřel mě s ní.

 • poster

  Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)