V Bruggách (2008)

Tento film mě velmi mile překvapil, hlavně roštácký výraz Colina Farrella a jeho averze vůči památkám . Ani chvilku jsem nelitoval, že jsem si tento film pustil a to jsem neměl tušení do čeho jdu. Určitě ho můžu doporučit všem, co se chtěji odreagovat, je to jedna z nejlepších komedií co jsem viděl.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Dějově je to velmi slabý film, ale u filmů vždy nejde jen o děj. Tenhle film je velmi dobře podaný, sobouje vypadají reálně, herci se nepřehrávají (Amber Heard vypadá luxusně). Je to takové Karate kid v moderním podání. Každopádně je to oddychovka u které mozkové buňky moc nepotrápíte

Hrdinové (2006) (seriál)

První dvě série stojí za to, hlavně ta první. Nyní co se vysílá třetí řada viděl jsem dva díly a nic, vůbec mě to nechytlo. Hrozná překombinovanost a komplikovanost, přiživuje se to všechno z minula a nic nového už to nepřinese.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tento seriál vyplňuje prázdné místo, které tu zbylo po přátelích. Není lepší, ale také nemohu říci, že je horší :). Nejoblíbenější postavy, kvůli kterým to stojí za to sledovat? Jednozančně Barney a Robin

Rozchod! (2006)

prvních 40 minut nuuuuuuuuuuuuuda, pak otravnej prumer. Koukal jsem na to stejne jenom kvuli Jennifer Aniston...

Drž hubu! (2003)

Depardieu je fakt kouzelnej dement :-D

Veronica Mars (2004) (seriál)

Výborný kriminální seriál s Kristen Bell v hlavní roli, je to něco jiného než seriály typu Kriminálka New York a je to velmi chytlavé.

Futurama (1999) (seriál)

viděl jsem všechny série. I když je sleduji již potřetí pořád mě to baví. Můžu doporučit. Nemůžu říci jestli se jedná o lepší seriál než Simpsonovi, to je názor každého... Jen můžu říci, že se jim určitě vyrovná.