Jump Street 21 (1987) (seriál)

Jo kdysi nám to cpala náká tv ani už nevím jaká. Poldové jako studentíci ve škole ,tak aby je nikdo nepoznal. Pro mě to moc nebylo ,ale tenkrát ,když takovéhle seriály zaplavily obrazovky to byla i povinost sledovat.

Vítej v džungli (2007) odpad!

Ač jsem milovník hororů a mnohdy mám docela toleranci při hodnocení,tak u tohodle né!!!! Co tohle mělo sakra být za horor? Nák na to nemůžu přijít. Čtveřice mladých lidí jede na Novou Quineju pátrat po nákém synovi bývalého víceprezidenta ,který se ztratil před zhruba 45 lety (už to je samozřejmě naprostá blbost) prý tam někoho viděli. Celé je to točeno formou dokumentu ,kdy jeden z nich drží kameru a točí a točí a točí nesmysly které kecají o tom jak si oba páry lezou na mozek až jeden pár z nich i s kamerou uteče na voru a nechá je být. Jenže za nedlouho je dostanou domorodci a jak to asi dopadne je jasný. Kupodivu kamera pořád natáčí. Pak je tu ten další pár ,který má schovanou ještě jednu kameru a tak se natáčí vesele dál a rovněž si udělají vor jedou po stopách první dvojice ,jenže je opět sledují domorodci (jo neměli zneuctít jejich pohřebiště a brát si z toho lebky) Pak se nesmyslně rozhodnout jít lesem k ocenu místo ,aby pluli po řece dál ,ta přece musela ústit do oceánu.Nejdřív ,ale najdou náký věci od kolegů a probodnutou svojí kamrádku bambusem jedna z mála pěkných hororových scén ve filmu. Pak najdou mrtvý misionáře a toho čtvrtého do páru ,který dvě hodiny leží a křičí o pomoc ,když nemá nohy ani ruce (musel by přece už dávno vykrvácet a nebo přinejmenším upadnout do komatu) a tak mu "pomůžou" a ale neustále natáčí ,další blbost pořád točit. Až dojdou domorodcům přímo na talíř. Jak to dopadne je jasný. A pozor kamera to pořád točí na zemi položená. A to je vše . Na pár momentů je tu hodně trhavě zabraný kousky těl a tod vše.Spoiler není ani třeba psát jelikož opravdu o nic nepřijdete tam totiž nic zajímavého není. Předem upozornuju pro ty co si to donesou domů přeskočte rovnou na 43 minutu ,kdy se dostanou na to pohřebiště. Do té doby je to jen tlachání v džungli o tom jak by kdo píchal či kdo co nedělá a naopak.V 75 minutách jdou titulky ,tak že pouhých 30 minut stojí za jedno zkouknutí. Být to natočený jako krátkometrážný a až od toho pohřebiště možná bych snad i dvě dal. Ale takhle jen kroutím hlavou co se to dneska točí za blbosti ,jediný plus je asi to ,že to nemohlo stát víc jak milion dolarů ,jelikož nevím kde by je investovali. Ruce od toho pryč!!!

Sedm sestřiček (1988) (TV film)

Pitomá komedie o 7 sestrách co utečou do světa jelikož se jim narodila další sestra. J.Dvořák jako loupežník co je píš k smíchu a P.Trávníček jako princ co nic nedělá a válí se. No celkem o ničem.

Vlasy (1979)

Za hudbu a celkem slušný scénář dávám tři přece jenom už je to náký ten rok co jsem to povinně musel vidět (ve škole).

Nic než trable (1991)

Poněkud divná komedie ,kterou né každý pochopí a přijme . Mě osobně to trvalo taky až na náký pokus. Hodně černá komedie ,kde lidský život moc neznamená a když se ocitnete na horské dráze už se nejspíš neobjevíte. Tady září hlavně Dan Aykroyd v několika rolí. A Chevy Chase a řada jiných taky slušný. Ale je to poměrně morbiní.

Bláznivá dovolená v Las Vegas (1997)

Tentokrát Clark s rodinkou jedou do Vegas roztočit "miliony" a když se k tomu přidá ještě Eddi s rodinou o trapasy není nouze. Přesto jsem tohle moc často neviděl.

Vánoční prázdniny (1989)

Nejlepší díl o rodině Griswoldů ,tentokrát se rozhodne Clark sezvat celé příbuzenstvo (je nepoučitelný) a když ještě k tomu přijede i švagr Eddi a začně ve slipech pumpovat svůj záchod z karavanu do jejich septiku nemůže to dobře dopadnout. Opět je to nezapomenutelná komedie ,se spoustou vtipů a scén co nikdy neomrzí.Viz osvětlení domu co ne a né svítit. Či na záčátku ,když jedou pro vánoční strom ,ale zapomenou pilu a musí ho vzít i s kořenama.

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Clark s rodinou díky soutěži vyhrají letenky a pobyt po Evropě. No potěš třeste se. další várka omylů a smolných situací. Viz stále dokola jezdící na kruháči. Či v Německu na pivních slavnostech,kdy Clark tančí místní tance až ztoho vyprovokuje bitku a jejich známý ,které si samozřejmě spletou a bydlí úplně u cizých lidí. Či jejich děsný barety v Paříži.

Bláznivá dovolená (1983)

Chevy Chase ve své první roli jako Clark Griswold ,který jede na příč amerikou s rodinou do Disnylandu ,jenže cestou se mu stane spousta problému. Nezapomenutelná je scéna ,kdy vezou mrtvou tetu na střeše auta. Když jako první dojedou do cíle zjistí ,že mají zavřeno ,což je k popukání. No popravdě já bych se taky nasral. Clark si ale ví poradit v každé situaci a za pomoci únosu strážce si rodina užije svůj den snů.