Bláznivá komedie 3 (1994)

Tak zase po řadě letech mám tu možnost na to koukat. Ty dva jsou prostě magoři na entou ,ale k popukání. Hned první scéna na baletu mě dostala asi nejvíc. Hodně neprávem zůstávají tyhle komedie zapomenuté.

Gympl (2007)

Občas jsem se slušně zasmál . Některé postavy opravdu sedí perfektně viz češtinář v podání J.Schmitzra či rodiče J.Mádla rovněž či máma dalšího hrdiny Z.Bydžovská. Naprosto jsem nechápal roli třídního kde mu žáci tykají a on jim zakrývá neomluvené hodiny klidně si je veznme do bytu kde vesele chlastají a hulí. Pochybuju že se to normálně děje ,i když dnes je možné asi všechno. Za mě ( do roku 95) jsme měli z učitelů a školy respekt samozřejmě taky jsme měli náký průsery apod. ,ale to jak se chovají ty dnešní děti hrůza. Bojím se představit až budu mít svoje vlastní co z nich vyroste. Velice se mě líbí postava toho věčně zhulenýho spolužáka s dredama a bradkou. Přesto tenhle film je pěkný zatím mu dávám těch 60%.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Tak tohle bylo velice¨nepovedené. Celé to působí hrozně zmateně a nepřehledně. Příběh to vlastně nemá žádný jen se vesmírný potvůrky mlátí hlava nehlava. Lidi jsou jen jako loutky ,který slouží k demonstraci síly oněch vesmírných návštěvníků. PS: jestli se někdo rozhodne udělat trojku měl bych jeden nápad a to udělat jí ve vesmíru či přesněji na planetě predátorů velice by mě zajímalo jak by to tam vypadalo.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Abych řekl pravdu tohle pokračování mě docela zklamalo. Když si vezmu že dnes jsou čtyři serie filmů o hledačích pokladů a legend. Indiana Jones,Mumie ty se ještě k tomu odehrávají v minulosti a Flynn Carsen a Lovci pokladů jsou ze současnosti tak tohle pokračování je asi nejslabší ze všech těch nových dílů již zmíněných serií. Nák mě to přišlo strašně přehnané v době kdy je ostraha jak blázen si klidně Gates klidně unese prezidenta jako by se nechumelilo a stejně tak se dostane do jeho pracovny. A když mu prezident dá klidně knihu kde jsou státní tajemství a nikdo mimo prezidentů o ní neví a ani jí neviděl. Tak už to zavání fraškou. Jinak to samo osobě je koukatelný ,ale některý věci prostě bijou do očí. Ed Harris jako záporák je dobrý.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Tak nák nevím jak to ohodnotit jestli za 5 a nebo jen za 4 je tu u mě tak něco mezi. musí se nechat že to Sly pojal velice brutálně a krvavě a příliš nás nezatěžoval co do délky snímku. Což je jenom dobře. Když se tak dívám na ty masakry jaký se v Barmě dějou už 60 let a jak rychle ty vojáci zabíjí bezbraný lidi a celé vesnice ,tak si ¨říkám jak je vůbec možné ,že mají stále proti komu bojovat. Rambo 4 určitě patří k¨tomu nejlepšímu z celé serie.

Na půl cesty (2005)

Po dlouhé době horor u kterého jsem se i bál (a to je u mě co říct) snad to bylo tím ,že jsem se díval večer sám v opuštěném baráku. Nevím a nebo prostě tou skvělou atmosférou ,kterou to mělo. Hned ten úvod s jelenem a polovinou hlavy mě ještě víc natěšil. Opět tu máme 5 mladých lidí proč pořád takový blbý počet tři kluci a dvě holky ,poslední dobou těch pěti člených part je nák moc. Jestli je to jen proto ,že se jich pět vejde do auta tak to je hodně blbý. Tady je aspoň jedna změna a to že jeden kluk je slepý (jaká ironie ,když jde v motelu do místnosti a tam je spoutanou žena Jenže jí nevidí tak má ženská smůlu) Tvůrci se nám záměrně snaží navodit pocit halucinací po prášcích ,které jeden přitáhne. Já si velkou část filmu myslel ,že to tak bude,ale nebylo. Jelikož ty prášky všichni nebrali.. Velice hustá scéna je jak vytáhne z kontajneru toho chlápka co má jen půl trupu a po rukou utíká pryč. Celý snímek si drží velice ponurou mrazivou atmosféru a vy jen čekáte jak že to dopadne. Závěrečná pointa je velice logická ,přesto jsem se tam nák nemohl dopočítat těch přeživších,nějak mě to nesedělo. Spoiler- první co mě napadlo a jak je vidět ne jenom mě podobnost se Smrt přichází v bílém. Jenže tohle je mnohem děsivější a lepší.

P2 (2007)

Musím říct že tohle mě docela dostalo. Velice slušný horor. Mělo to atmosféru a napětí. A zároveň se to nesnažilo být za každou cenu extra krvavý a bombastický.. Velice hustá je scéna s chlápkem na židli a následné rozmasakrování autem o zeď. Či ubodání psa (chudák pejsek). V řadě věcech se chová Angela nelogicky ,ale pravda je že asi by jsme se možná v takové situaci chovali stejně. Snímek je velice komorní vše se odehrává jen mezi dvě lidmi ostatní jsou tam spíš do počtu či aby se postarali o krvavou vložku.

Věc (1982)

Slušný scifi horor. Hodně to připomíná vetřelce jenže se to odehrává na zemi a ještě k tomu v Antarktidě. Velice ponuré a mrazivé. Opět sleduje boj mezi lidma ,kdy někdo chce objev zachovat kdežto ostatní ho zničit. Do toho je tu onen vetřelec co se převtěluje jenže se neví do koho.

Kanibalové (1980) odpad!

Těžko se tohle hodnotí. Jenže za zabití spousta zvířat už musím hodnocení krátit. Těžko říct ,ale dlé mého názoru tohle už překročilo tu pomyslnou mez nevkusu a hnusu. Velice trefně to poznamenal ve filmu ten jeden chlap. Kdo je tady vlastně kanibal. Italové se nebáli točit opravdu vše. Jedno promítnutí mě bohatě stačilo ,zlaté Séžrana za živa či Ženy od hluboké řeky

Barbaři (1987)

To byla další fantasy blbost tentokrát se dvěma dvojčaty svalovci.