Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární

Recenze (3 049)

plakát

Ve znamení berana (1990) (TV pořad)

Neskutečná křeč. Absolutně bez vtipu a hrozně nudné.

plakát

Nota bene (1998) (TV pořad)

Hodně nepovedené. Asi se to moc neujalo. Vůbec jsem si to nepamatoval. Přesto jsem teď pár dílu viděl. A není o co stát.

plakát

Nikdo neví všechno (1986) (TV pořad)

Soutěž pro intouše. Normální člověk by si tam neškrtnul. Na tehdejší dobu velice pěkné ceny. Podobné jako ve Videostopu.

Pod vodou (2020)

Něco tomu chybělo, začátek slušně navnadí, ale pak je to celé ve tmě či neustále střihy a pořádně není nic vidět a na co se soustředit. Přesto to není špatné.

plakát

Chlapská čest (1989) (TV film)

Komedie? A kde prosim vás. Není se čemu smát.

plakát

Já jsem noc (2019) (TV seriál)

Ze začátku docela dobrý. Jenže to pořád nějak přešlapuje na místě a nic se neděje holčina hledá svojí pravou rodinu. K tomu otravný novinář co má neustále problémy. Pro mě velký zklamání snad jen na hlavní hrdinku se dobře kouká. Konec jsem moc nepobral.

plakát

Krajní meze (1995) (TV seriál)

Tak to byl pro mě tedy pořádně velký ořech. Téměř dva roky mě trvalo to do koukat. A to asi hovoří za vše, prostě mě to nebavilo. Největší problém pro mě bylo že je to epizodní seriál a každý díl o něčem jiném i když mnohdy se motivy dost opakují a těch dílu co měli spojitost by se dalo spočítat na prstech. A taky zub času je tady hlavně v prvních řadách dost znát. Řada dílů je slabá, ale najde se i dost slušných. Které se mohli rozvinout do více dolů. Občas je tam i nějaká nahota hlavně si vybavuji díl kde byla nahá Alyssa Milano. Určitě seriál na který už se nikdy ne podívám.

plakát

Tajemství Enfieldu (2015) (TV seriál)

Míní seriál na téma bububu v domě. K tomu ta stará Anglie konce 70 let. Poměrně ošklivý herci, ale hodili se do toho docela dobře. Atmosféra celkem slušná v podstatě takový delší horor. Nevěřím ani náhodou že je to podle skutečné události.

plakát

Hunterovo zlato (1977) (TV seriál)

Tohle jsem si vůbec nepamatoval, ani z dětství, ale nejspíš jsem to tenkrát viděl. Teď po letech je to takové průměrné spíš pro děti, ale přesto koukatelné. Dneska už se podobné seriály netočí a to je škoda.

Start (1979) (TV seriál)

Zapomenutý seriál, který se nikdy ne vysílal kvůli emigraci hlavní představitelky hned po natočení. Ještě že ho ČT vytáhla z archivu a uvedla. A je velká škoda že ho nedávali už dříve. Příjemný seriál o mladých plavcích. Hlavní hrdina by mnohdy zasloužil pár přes hubu stejně jako jeho starostlivá otravná matka. V nezvykle sympatické a pohodové postavě trenéra Ježka je tu Oldřich Navrátil, obvykle hraje samorosty a burany. Skvělá je rovněž Dáša Bláhová či děda Miloš Nedbal.