Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Horor
  • Drama
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (3 148)

plakát

FUBAR (2023) (seriál) 

Bylo fajn vidět Arniho v seriálu. Tím, ale klady dá se říci končí. Celý je to až moc komediální a herci dost přehrávají. Neříkám že se na to nedá koukat  během necelých dvou dní jsem to z kouknul. Snažit se to udělat víc dobrodružné a akční a méně humoru, mohlo to být lepší. Jsem zvědavý jestli bude pokračování.

plakát

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál) 

Nebylo to špatný, ale na zadek jsem si nesedl, ani z tolik vychvalovaného konce, ten byl zajímavý, ale to je asi tak vše. Homosexuální linka mě tam vadila na tohle nemám chuť to sledovat a dělat že je to normální. Protože to normální není. Prakticky všechny postavy jsou psychicky narušený a zralý tak do Dobřan.

plakát

Paralely (2022) (seriál) 

Příjemná jednohubka o cestování časem. Velmi dobře udělané a na Francie to zase bylo úplně něco jiného než neustálá americká produkce. Sympatické postavy a vše dávalo dobrý smysl či nám to aspoň bylo pořádně vysvětleno.

plakát

Jedna ruka netleská (2003) 

Filmu jsem se roky vyhýbal či přesně mě míjel. Ale musím říct že je to opravdu šílenost. Dobře jsem se bavil, hlavně Marek Taclík je správný pitomec a vidět Kláru Pollertovou ve filmu se taky moc často nepodaří a tady jí to hodně slušelo.

plakát

Devs (2020) (seriál) 

Poměrně složitý seriál na pochopení. A když to ne sledujete pozorně moc se v tom nevyznáte, což byl částečně můj případ.

plakát

Ambulance (2022) 

Jedna zběsilá road movie, která se strašně táhla. Celý mě to přišlo příliš přehnané, neříkám že úplně špatné, ale postavy jsou dost nesympatický a v podstatě jsem si přál, aby už bylo po nich. Ta operace v sanitce byla dobrá. Zkrátit to o 30 minut, hned by to bylo lepší. Od doby co nasednou do sanitky je to pořád stejný a děj se moc ne posouvá a jen čekáme kdy a jak konečně zastaví.

plakát

Zlatá svatba (1972) 

Zapomenutá komedie plná všemožných nedorozumění a skvělých herců. Snad jen ten ostravský dialekt mohli vynechat. Prostě to těm hercům nejde přes jazyk. Ale i tak jsem se rád podíval na něco co v TV moc nedávají.

plakát

Roswell: Nové Mexiko (2019) (seriál) 

Tohle byla utrpení. Skoro rok mě trvalo to dokoukat. Mě to prostě nebavilo já čekal pěkný sci-fi seriál a dostal jsem přiteplenou telenovelu. Ještě že jsem u toho hrál hry jinak bych to po pár dílech zabalil. Herci dementní zápletka strašná. A udělat s mimozemšťana teplouše už byl vrchol a ještě poslouchat ty teplý řeči korunovaný svatbou. To už bylo na mě moc. K tomu ta blondýna s tou bradavicí u frňáku, to si to sakra nemůže nechat odstranit. Pořád jsem váhal mezi dvěma hvězdami, ale ty poslední díly tomu nasadili korunu a já měl co dělat to vůbec vydržet.

plakát

Po strništi bos (2017) 

Takové ne mastné neslané. Neustálé to ač nechcete musíte srovnávat s Obecnou školou, a tady to prohrává na celé čáře. Poetika zmizela a zbylo jen nezáživné drama s občasnou komediální vsuvkou. Čekal jsem od toho víc. Tohle se nestane kultovní to zapadne.