Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární

Recenze (3 071)

Prázdnota (2020)

Úvod krásně navnadí, aby vzápětí to usne na místě a poměrně se vleče. Přes dvě hodiny je moc a já kus proklimbal. Konec byl slušný a mělo to dobrou atmosféru. Není to film pro každého.

Stargirl (2020) (seriál)

Poněkud moc rodinné což je škoda, ale na zábavnosti to moc netrpí. Postavy jsou celkem fajn. Po trikové stránce je to pěkný a já to za týden dokoukal. Snad jen malou poznámku kdykoliv dostane Courtney přes pusu tak má zranění vždy jen na levém soudním rtu co to občas změnit a dát to jinam.

plakát

Půlnoční mše (2021) (seriál)

Sedm hodin utrpení a samé modlení to se nedalo vydržet. Do toho jakýsi divný upíři. Celé se to táhlo hůř než týden před výplatou. Postavy o ničem a děj to v podstatě taky nemělo jen se vše točí okolo kostela a žvástů o víře.

plakát

Jeden z nás lže (2021) (seriál)

Tak tohle je opravdu dobrý. Nic jsem od toho nečekal a první díl nijak zvlášť nenavnadí, ale pak se to krásně rozjede a jen přemýšlíte kdo za vším stojí já to do před posledního dílu nevěděl a jen hádal, přesto mě i ta možnost napadla. Za otevřený konec jsem rád a druhá série je potvrzena. Snad jen by všude nemuseli cpát LGBT poslední dobou není seriál kde by nebyli.

plakát

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Konečně slušná řezničina , která nenudí. O proti zvyklostem kdy je to přehlídka pěkných ženských, tady je to pravý opak holky jsou ošklivý a nesympatický, takže jsem jen čekal kdy je zabije Leatherface. I místní domorodci se chovají docela normálně. Nejvíc mě rozesmálo když přiběhl do autobusu v masce s motorovkou a všichni vytáhli mobily a místo útěku začli fotit a natáčet. Na to že by mu mělo být asi 70 tak běhal až moc rychle. Ale je to horor  a u tohohle není důvod zabývat se nelogičností.

plakát

The I-Land (2019) (seriál)

Docela zajímavé, nejlepší bylo to z ostrova. Měli to nechat až do posledního dílu a pak odhalit o co přesně jde. Ale určitě to bylo dobré.

plakát

Matka versus android (2021)

Nebylo to tak špatně podle hodnocení. Nápad a hlavně začátek dobrý, pak to trochu drhne. Strašně mě tam rozčilovala ta těhule. Už jsem chtěl aby to vyprdla a radši tam běhala s dítětem. Škoda že se to víc nesoustředí na to proč se to stalo. Docela by mě zajímalo jak se dozvěděli. Že zrovna v Koreji berou děti a je tam bezpečno.

K zemi hleď! (2021)

Místy mě to moc nebavilo hlavně v první polovině, ale hlavně za ten konec dávám za čtyři. Docela z toho mrazilo.

The Visit (2015)

Nějak nechápu tak velké hodnocení, snad jen ten konec byl solidní jinak otravný děti co pořád musí natáčet rádoby film. Proč tam ten dementní kluk na konci stojí jak solný sloup a neuteče y klidně si nechá rozmazat hovna po obličeji. Za mě slabé.

Osada (2021) (seriál)

Spíš náhodou jsem to asi od třetího dílu sledoval a postupně si pouštěl každý díl a zpětně i to co jsem neviděl. Ač mě to že začátku moc nebralo a přišlo mě že všichni moc přehrávají, tak mě to postupně chytlo a herce si oblíbil. Asi nejvíc židovskou rodinu p. Polášek ho hraje skvěle sice je tu několik paradoxů, třeba na co jezdit na chatu o víkendu, když celou sobotu nesmí nic dělat. To je tam vlastně k ničemu a nic neudělá. Vadí mu sousedovo německé auto, ale to že tam další soused běhá pořád v německé uniformě mu nevadí. Co mě nešlo do hlavy jezdit z Prahy, Znojma, Jihlavy každý víkend přes půl republiky na víkend na chatu takovou dálku. Asi nejhorší postava byl ten,: Američan : v podobě Hanáka. A ta otravná :nejka:. Krásné se koukalo na Vaculíkovou či Plodkovou i malá Arnoštka byla fajn. Občas mě tam nesedělo to počasí na to co bylo v ději mnohdy nesedělo se skutečností.Potěšilo mě že bude druhá série. Přesto po těch všude přítomných krimi či nekonečných vztahových po činech je tohle pohlazení a jen tak dál.