Tísňová linka (2013)

Slušně propracovaný thriller o unesené dívce, co je dlouhou dobu spojená s operátorkou na lince a ta se jí snaží uklidnovat a pomoc. Mě asi nejvíc zarazilo že ani po hodině a půl nejsou poldové schopni zaměřit signál telefonu. Na druhou stranu o proti jiným filmům tady aspoň mobil vydržel dlouhou dobu v provozu ne jako jinde, kdy okamžitě dojde baterka a nebo neni signál. Určitě musím pochválit konec, kdy to dopadne asi tak jak by málokdo čekal a já byl za to rád.

Kronika mutantů (2008)

Nemůžu si pomoct,ale v roce 2707 se praktikuje zákopová válka a k tomu vybavení jak s první světový?Tohle mě nák nepasovalo. Pak už to konečně dostane náký smysluplný děj, kdy se skupina žoldáků vydá zničit stroj, co je napadá. Postupně se ukáže , že mutanti pochází z nás lidí. Jako sci-fi na odpoledne dobrý, ale vác jak slabší průměr to není. Herci moc nepřesvědší a vize budoucnosti už vůbec né.

Virus 1.0 (2004)

Divní sci-fi s prvky hororu. Celý je to potemnělý a ponurý, ale taky hrozně chaotický a nepřehledný a vyznat se v tom na to ,abych měl návod. Ač mám podobný filmy celkem rád, tohle mě nezaujalo, působí to na mě až moc depresivně a chaoticky.

Šedé nebe (2010)

Takový dívný sci-fi horor o partě lidí co je jeden po druhým chycen emzákem a trošku pozměněn. Dlouho se nic neděje ažv druhé polovině, ale i tak se nic kloudnýho nedozvíme. Hodně nepovedené a nedotažené.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Byl jsem trochu zaskočen tím kdy se to odehrává, neboť to dobu v Americe nemám rád. Všichni lidi mě připadaj až moc stejný. Tady o ,ale naštěstí bylo celkem dobře poznat kdo je kdo. Mafián co si myslí, že může vše, ale naštěstí je tu skupina poldů co za hranicí zákona mu kazí kšefty, teď jen kdo bude mít víc štěstí a neumře první. Hodně mě to připomíná pc hru Mafia.

Sběratel polibků (1997)

Moc se mě do toho nechtělo, ale když už jsem to měl stažený, tak jsem si to pustil a byl spokojený. Sledovat detektiva Alexa (Morgan Freeman) jak se snaží rozpléct případ mnohonásobných unosů dívek, kdy je zasažena i jeho rodina. Napětí se pěkně stupnuje a vy jen čekáte kdo že je ten hajzl, byt je jasný že to dopadne jak má. Spoiler- škoda, že to nakonec nedělal jen jeden.

Penny se bojí (2006)

Tomu se říká pech , když Penny co má fobii z aut musí ject s doktorkou kam si na cestu překonat strach a přepadne je tam magor v kápuci. Tohle mělo solidní atmosféru a otevřený konec.

Cesta do lesa (2012)

Příjemné pokračování sklepácké komedie. Krásné stvárnění postaviček na venkově at už v podání Polívky či Schmitzra, Vorla a dalších. Ona zapálená eko zrzka bylo na zabití. Tenhle film mě příjemně překvapil a vydržel jsem u něj až do konce. Jo houbičky to by jim šlo.

Stoker (2013)

Na filmu musím asi nejvíc pochválit kameru, která si krásně pohrává s prostředím i lidmi. Kdy se vše pomalu táhne což je na druhou stranu i mínus filmu. Děj je už x krát ohraný a předvydatelný což je škoda. Neboť je hned jasný co bude následovat. Představitelka India je neskutečně podobná povahově jako Wendesday v Adamsově rodině. Působí na mě stejně morbidně. Velká škoda příliš nezáživného začátku či skoro poloviny filmu, kdy se nic neděje, to vše by se dalo shrnout v 5-10 minutách.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

No myslel jsem že to bude něco jinýho než další verze Transformers, ty bitky robotů mě až tak neberou, ale triky jsou to pěkný, jen ten děj mohl být lepší.