Jurský svět: Křídový kemp - Série 3 (2021) (série)

Po druhé sérii, která měla sice pořád svoje mouchy, ale byla značně "dospělejší" dostáváme třetí, která ze začátku moc nenadchla, ale postupem času (třeba tak od čtvrtýho dílu) začíná být díky scorpiovi mnohem zábavnější a napínavější. Celkově mi to i od poloviny přišlo mnohem temnější a brutálnější. Škoda jen, že mi to pořád kazí ta animace, ale teď se k tomu bohužel přidali i celkem špatný vtipy a některý dialogy. V nějakých částech mi chování postav přišlo trochu hloupý, ale tak když vezmeme v potaz, že je to seriál spíš pro děti tak to asi chápu.

Jurský svět: Křídový kemp (2020) (seriál)

I když seriál omezuje rating (hlavně tam nevidíme ani nikoho pořádně umřít) a animace postav, musím říct, že to hezky prohlubuje lore Jurskýho světa/parku. A na to, že postavy lidí vypadají... tak jak vypadají, tak dinosauři jsou zvládnuti na jedničku. Upřímně mě u první série iritoval carnotaurus, ze kterýho se rozhodli udělat neschopnýho dementa, kterej jen padá.

Ghost Rider 2 (2011)

Tenhle film nemá s původním naprosto nic společnýho. První díl byl na rozdíl od téhle slátaniny aspoň krásným příkladem akční fantasy výplachovky u které si musíte vypnout mozek aby jste si ji pořádně užili. Už jen to, že tu přeobsadili i samotnýho Mephista kazí zážitek z filmu. Chování Ghost Ridera nedává smysl, protože v 1 dílu vidíme alespoň mírný náznaky inteligence, ale tady se chová jak retard. Jediný co můžu na druhém Ghost Riderovi pochválit tak je ten příběh kolem Angel Ridera. Bylo fajn ho vidět ve filmu a díky těm ucházejícím efektům to bylo koukatelný.

Doktor Strange (2016)

Už jen kvůli tomu, že to představuje magii v MCU tak skvělým způsobem, nemůžu jít pod 3. Samozřejmě, že to není jediný důvod proč filmu dávám takový hodnocení. Zaslouží si to i kvůli tak skvělým vizuálním efektům, které snad překonaly i efekty z Avengers, úžasnýmu soundtracku, který do teď poslouchám, epickým momentům, u kterých ne jednomu z vás naskočí husí kůže a poměrně chytrýmu poražení záporáka. Co bych filmu vytkl, je velice zvláštní vztah mezi Strangem a Palmerovou, který ve mě nevzbuzoval pražádný pocit jakékoliv romance a nebo standardního záporáka podle MCU šablony jako byl například Ronan. Možná si říkáte, proč jsem tomu nakonec dal těch 5 hvězd, když to vypadá tak na lepší 4. Bude to tím, že jsem film viděl už po osmé, a i tak mě baví a dokáže upoutat.