Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 6 bodů
MichalR.
Michal Rak
Tachov, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
amatérský film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
Temný rytíř
(2008)
Železná srdce
(2014)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Bitva o Británii
(1969)
Ant-Man
(2015)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(7)
evson
longercz
cineboy
Memphisz
JFlower
ZbynaRak
Fauste
Časové pásmo bylo změněno