• Thriller

Hlava nehlava (2006)

Musím uznat, že je zde tak 5 dobrých hlášek, u kterých se člověk musí smát, ale jinak..nic moc

Večírek (1968)

i když to uviím po sté, vždy se začnu smát... k tomuto film neodmyslitelně patří nejen hl. role P. Sellerse ale i dosti svérazného číšníka, bez něj by to nebylo ono... :)

Ryba jménem Wanda (1988)

Dvojice Cleese Kline je asi nejlepší kombinací na smích. Ryba jménem Wanda a Život Briana jsou bezkokurenčními komediemi ( + the party s Peterem Sellersem), u kterých se člověk ani chvíli nenudí a musí se až popadat za břicho.

Prázdniny (2006)

The Holiday, pro ty, kdo si chteji trochu oddechnout a videt neco mileho, bude tahle romaticka komedie prijemne stravena chvilka.

Pan Rosnička (2005)

Je pravdou, jak už tu někdo uvedl, že jsou zde momenty, které se snaží napodobovat Americkou krásu,. což opravdu nelze. Cageův luk a šípy nikdy nevyzní tak, jako poletující igelitový pytlík, tak to prostě je. Pokud pomineme poněkud neoriginální nádech filmu a pokud jste také příznivi stylu "a la american beauty", špatný film to není. Jo to koukatelné provedení, Cage je dobrý a jeho "milé" děti také, vlastně celá jeho rodinka. Michael Caine, jako vždy osobyté kouzlo..jen Hope Davis nijak nevynikala, ale také neměla prostor, mně by se v její roli víc líbila Naomi Watts.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Samozřejmě že s knihou se to porovnávat nedá, na člověka, který ji nečetl to může působit trošku chaoticky.... Mně osobně až na pozměněný konec asi nic nechybělo..

Tajemný let (2005)

Téměř perfektní, jen nevím co má znamenat ta scénka n azačátku filmu, kdy tam jsou dva Arabové, ale nemají s tím nic společného.... a když tohle pominu, konec byl už dost předvídatelný (posledních 10 - 15 minut).. Skvělý výkon Jodie Foster i kapitána letadla, byla navozena skvělá atmosféra, když se J. F. "ujišťovala" srdíčkem na okénku....

Sahara (2005)

I když je to chabá náhražka za Indiana Jonese, přecen jen mě tento snímek upoutal....ačkoli se všechna témata již na televizní obrazovce objevila - zatim nebyla v jedné "slátanině"..ale i přesto se mi to docela líbilo

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

a půl *... je to něco jiného, i když to neni dokonalý film, má i svá negativa, ne všechny herecké výkony byly jako ty hlavních postav, např. bankéř, nebo Jennifer Coolidge (i když ta tam nedostala moc prostoru, myslím tu skupinku kolem "hraběte Olafa").... zá originalitu je ta půl hvězda navíc.. :)

Jack & Jill (1999) (seriál)

Mně topřipadalo lepší než beverly hills a jemu podobné seriály...ačkoli je to všechno podobné...