Bravo Girls: Bojovat až do konce (2009) odpad!

toto slušivé hodnocení uděluji na základě velmi nechutného zážitku, který trvá po celý film. Něco tak debilního jsem už dlouho neviděl.

Konkurenti (1992)

Super podívaná, výtečné dialogy a naprosto netradiční soutěživá zápletka + Alec Baldwin jako namyšlenej bohatej kokot :D Al Pacino klasicky vyniká se svými výtečnými dialo/monology.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Ani jsem to nečekal, ale trojka je o hodně lepší než dvojka. Je plná super vtípků a pro děti to je bezesporu orgasmus :)

The Hire: Ticker (2002)

8 minut, ale pořádně našlápnutých, šviháckej střih, dobrá pointa, stojí za to.

Disturbia (2007)

Šmírovat sousedy se fakt nevyplácí, obzvlášť ne když je Váš soused David Morse :D

Road Trip: Pivní pong (2009)

Ano, je to další teenage komedie, ano plná klišé a naprosto předvídatelná, plná trapnejch rádobyvtipů a jednoduchejch scének. Ale co ? Celkem zabaví a to mi občas od filmu stačí.

Visioneers (2008)

Tak tohle bylo teda "něco". Takovej jeden velkej a pořádně nudnej kameňák. Pokud to měla být komedie, tak hodně slabá. Nejvtipnější z tohoto šutru byl pravděpodobně trailer a prvních 10 minut filmu. Zbytek byl dost nudnej balast.

Hospodu vám nedáme (2006)

Čekal jsem od toho všechno, ale tohle vážně ne! Griffina zrovna moc nemusím a ty "drsný" hoperský kecy s "hustým" slagem mi jsou fakt pro smích. Ale občasné nárazy americké a skotské angličtiny byly parádní. Stačilo nebrat to tak vážně a polykat přímo to, co zrovna na scému přichází, a najednou je z toho celkem příjemná komedie s krásnýma Irskýma písničkama a uslzeným koncem.