Daria (2020) odpad!

Opět byla nálada dát šanci českému filmu (kdo to řekl, že definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky? Možná Einstein, nevim :) a bohužel se opět nezadařilo. Začátek vypadal slibně, ale obsadit lidi co neumějí hrát a zjevně natočit pětihodinovou stopáž, ze které v závěru vybírám, nebyl úplně dobrý nápad. Postavy se poté chovají divně, texty nedávají smysl a vyleze z toho nechutný paskvil, u kterého radši hrajete hry na mobilu. Nezbývá než doufat, že takové hrůzy nijak neplatíme z daní.

Mučedníci (2008) odpad!

Tak tohle je skutečně veliká blbina. Očekávání dle popisu filmu byla větší, ale i kdyby očekávání neproběhlo, stojím si za tím, že je to naprostá pitomost. Nejdřív se to tváří na příběh, pak nějaká krev a pak už jen neskutečná nuda a ta rádoby pointa není pointa, jen podtrhuje debilitu celého filmu. Naprostá ztráta času, to si radši pusťte třeba Domů na svátky nebo Ptačí klec či její francouzskou inspiraci nebo třeba Lid vs Larry Flynt. Prostě jakýkoli film, který není zbytečný jako tento počin.

Ženská pomsta (2020) odpad!

Tak jsem chtěla dát šanci českému filmu. No, jsem opět nadlouho vyléčená. Zaráží mě, že se obsazení herci dobrovolně tolik ztrapňují. Za tohle by měl jít někdo sedět.

Bez dechu (2011)

Docela nuda. Hlavně prvních ca 20 minut je utrpení. Není to ale nejhorší film všech dob. Taylor Lautner překvapil jak mohutně neumí hrát, ale sledovat to neumětelství bylo docela zábavné.

Nevyřešená vražda (2015) (TV film)

Čekala jsem béčko a dostala jsem béčko. Ale kupodivu jsem se nudila míň než jsem čekala. Beethovenka hrát neumí, ale to není překvapení, nicméně scénář až na posledních 20 minut nebyl až tak debilní jak bych čekala, takže krásné 2 hvězdy.

Adolf Eichmann (2007)

Celou dobu sledujeme židy a jejich propagandu a o Eichmannovi to v podstatě vůbec není, proto název filmu je zavádějící, a proto 1 hvězda. Poměrně nudný film.

Stepfordské paničky (2004)

Oproti originálu ztráta času. Novodobě vložen teplouš a tlustá žena, protože časy si to žádají + zmrvený konec. Doporučuji originální verzi, tahle je ztráta času, jediné koukatelné na tomhle filmu je vzhled Nicole Kidman, za to ta jedna hvězda.

Stockholm, Pennsylvania (2015)

Čekání čekání a čekání na něco a ono nic. Utahaná nuda s pomatenou matkou a logika se vytratila kamsi mimo. Posledních 10 vteřin se sice pokouší oživit celý film, ale to nestačí. Očividně pokus o psychologické drama, ale ve skutečnosti nerealistická nelogická podprůměrná podívaná. 2 hvězdy alespoň za snahu.

Čas zabíjet (1996) odpad!

Spoiler! Příšerný. Ať se pak nediví co tam mají a hlavně ať to přes filmy necpou dál. Ten film je vážně otřesnej. Dvojnásobná plánovaná chladnokrevná vražda projde a ještě všichni tleskají? Co tím chtěli říct? Že menšiny smějí vraždit bez postihu? Supr návod, díky "scénáristo".