Bouřňák

Michal Dohnal

okres Olomouc
tvrdě pracující "vůl"

• 13.12.2010  22:30

Velké zklamání. Ale nemůžu dát míň hvězdiček, prostě nemůžuuuuuuuuuuuu

• 14.7.2010  14:55

Teda to jsem zase jednou šlápnul vedle. Vzhledem k celkem vysokému hodnocení jsem čekal minimálně solidní horor, ale tohle mi přišlo jako slušná slátanina. Ani atmosféra se nijak zvlášť nepovedla, spíš než bát nebo leknout se jsem se musel časem usmívat. No co, rychle zapomenout :-)

• 23.4.2010  08:00

Dalo se na to dívat, to ne že ne. Ale o čem to bylo? Nějak to ve mě nic nezanechalo.

• 22.3.2010  11:03

Parádní dvě hodiny!!! Byla to jízda, která proběhla jako jeden okamžik. Možná (asi určitě) trochu jednoduché až primitivní, ale velmi vtipné, skvělá akce a hudba. Divák se ani nestihne pořádně nadechnout, natož se nudit. Prostě zábava od začátku až do konce (a to je u konverzačky občas velký problém). Robert Downey Jr. je skvostný komik, jeho grimasy jsou totálně coooooooool.

• 22.3.2010  10:55

Nedokážu přesně definovat to malé "něco", které mi na tom filmu nesedělo, ale nebylo nijak významné. Scorsese a DiCaprio stvořili luxusní dílko vymykající se svou atmosférou i celkovým zpracováním. Věřím, že se některým po zhlédnutí těžko usínalo. 95%

• 13.3.2010  20:50
    Zázraky přírody (TV pořad) (2009)

Kramár je strašnej a nedá se na něj dívat ani ho poslouchat - jinak by to snad i šlo.

• 9.1.2010  16:21

Není to špatný film, ale na můj vkus stráááááááášně přeslazené, včetně toho závěru.

• 28.11.2009  13:08

Příjemný díl, ale bohužel trochu nudný. Celá zápletka byla hned od začátku až moc předvídatelná. Děj byl až moc nalajnovaný bez větších zvratů nebo nečekaných míst.

• 7.11.2009  12:07
    Události (TV pořad) (1993)

Ztrácí na kvalitě a úrovni, ale pořád jediné zpravodajství, na které se dá dívat.

• 7.11.2009  11:54

Moc pitomé, staré triky, špatná hudba. A na to, že jde o komedii, se divák prakticky ani nemá kdy zasmát (což je u komedie dost velká chyba).

• 15.10.2009  22:48

Tohle je prostě nádhera - jen kéž bych to mohl vidět naživo ;-(

• 17.8.2009  19:56

Dost ulítlá komedie, na kterou musí být divák naladěn. Nejvíc mi utkví v paměti výkon a hlášky Roberta Downey Jr. předělaného na černocha. Některé jeho repliky byly tak šílené a nepochopitelné, že jsem občas nestíhal. Ale rozhodně mě Tropická bouře dost pobavila.

• 2.8.2009  00:04

Straaašně ukecaný :-( Takže i přes výborné akční scény dávám jen 2*.

• 30.7.2009  23:18

Klasické téma teenagerovských filmečků posledních let, ale tak ubohé provedení. Ztráta času.

• 28.7.2009  10:13

Jedinou opravdu dobrou věcí na tomto filmu je potenciál tématu. Jeho realizace je velmi často dost ubohá. Na spoustu věcí ve filmu vůbec nevybyl čas, některé se zase zbytečně řeší do detailu. Celkově jsem pocelou dobu nezaregistroval souvislejší linii děje, které bych se jako divák chytil. Jediné, co mě možná trochu překvapilo, je totální čistka všech lidí podílejících se na tomto "island deathmatch" - nejen samotných aktérů souboje, ale i všech v zákulisí.

• 28.7.2009  10:05

Naprosto klasická zápletka jen přizpůsobená prostředí, kde se odehrává. Ničím příliš neurazí, ale rozhodně ničím nezaujme (takový ten typ: včera jsem to viděl, dnes už nevím o čem to bylo). Doporučuji jako odpočinkový film, nevadí když párkrát krátce usnete, o nic důležitého nepřijdete.

• 23.7.2009  01:29
    Tři amigos (1986)

Od kombinace Chase, Martin, Short jsem čekal trochu víc vtipných scének, ale úplný propadák to nebyl.

• 22.7.2009  21:58

Perfektní hudba doprovází celý film. Jen mi trochu zkazilo zážitek, že jsem po 20 min pochopil základní linii filmu.

• 22.7.2009  21:27

Od jisté doby se vyhýbám filmům Woodyho Allena, ale teď jsem se odvážil ke shlédnutí tohoto. A přiznám se hned a bez mučení, že jsem byl uchvácen. Sice opět silně konverzančí "komedie", ale úchvatné. Výborní herci, skvělá španělská kytara vyplňující předěly v příběhu. Woody mě opět přinutil zkusit i jiný jeho film, dokud zase nenarazím na něco neskousnutelného.

• 22.7.2009  20:38

Nemůžu si pomoct, ale Daniel Craig je pro mě po letech výborným představitelem agenta 007.

• 22.7.2009  20:31
    96 hodin (2008)

Tak výbornou akci už jsem dlouho neviděl. Film má perfektní spád, škoda že už jsem ho viděl :-)

• 22.7.2009  15:36

Zklamání, slušné hodnocení mě motivovalo si to zapnout, ale po celou dobu mě to vůbec nezaujalo.

• 22.7.2009  15:12
    Naivní cesty naivního malíře (TV seriál) (1994)

Strašnéééééééé!!! Tak nepříjemného člověka jsem už dlouho neviděl. Nevím kolik vyprávění ze svých cest celkem natočil, ale já v TV narazil na historky z Thajska (což byl důvod proč jsem to hned nepřepnul). Trapné pitvoření se před několika lidmi, kteří se chichotali přiblblým vtípkům jako kdyby pan Vojkůvka navštívil "klub dementních posluchačů". No měl jsem co dělat vydržet těch nekonečných 11 minut. Opravdu děsný zážitek.

• 16.5.2009  23:32
    Dva k sežrání (TV film) (2006)

Ať žije německá filmová tvorba.

• 16.5.2009  23:29

Ale neusnul jsem :-( jinak celkem špatný.

• 16.5.2009  23:26

Velmi najivní - dnes už tento film prostě nefunguje.

• 16.5.2009  23:24

Zvláštní představa komedie. Zajímavý pohled jak vypadala tzv. aktuální TV zábava před 30-ti lety.

• 7.5.2009  09:46

Pomalé a celkem nudné, není potřeba vidět vícekrát.

• 1.5.2009  01:07

Vtipně tragické.

• 15.4.2009  00:01
    Televarieté (TV pořad) (1970)

Jen dvojice Dvořák & Bohdalová tento pořad drží nad vodou, estrádní kousky ostatních "kdysi možná trochu známých" účinkujících jsou dávno zapomenuty.