Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021) odpad!

Poté, co jsem shlédl Tři tygry, jsem si myslel, že už to nebude moct byt horší. Naši mladí čeští filmaři nové vlny však odhalili svůj talent a ukázali světu, že to může být ještě nudnější, hůř sestříhané a amatérské. Holt jak to k našemu národu patří, uděláme, co potřebujem, zbytek nějak odflákat. Ale i když tenhle proces funguje v kancelářích, na České poště nebo při vyplňování žádosti o sociální dávky, radši bych se tomu vyhnul u filmového natáčení.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Jednu věc ti objasním, Skyler. Já nedávám na filmy 5 hvězdiček, já je shazuju! Vyjde nový film a prodělá, ty si myslíš, že z toho brečím? Ne. Já jsem ten, kdo dává Odpad!

Úsměv (2022)

,,Úsměv!!" řekl jsem svým dvoum nejlepším kamarádům, které jsem si pozval na přežití tohoto filmového hovna. Právě jsme si ve fotobunce udělali fotku, jelikož jsme potřebovali nějakým způsobem zpěcetit vzpomínku na den, kdy jsme v kině viděli Úsměv (2022), aneb ten nejdebilnější, nejvíce nepotřebný, kreativně prázdný horor tohoto roku. Jedna pseudo-lekačka za druhou, ve kterých to nejděsivější, co páni producenti v oblecích dokázali vymyslet, je týpeček či týpečka, kteří stojí před kamerou a tak retardovaně se usmívají, že vypadají jako postava z Tří tygrů. Nestojí to za to, tenhle film není ani dobře udělanej, ani se u něj nedá žrát popkorn, ani si nehodíte vlka do kalhot. Tento film zhlédněte pouze s lékařským povolením po úspěšně zvládnuté lobotomii.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Když se sejdou dva ostřílení američtí farmáři uprostřed opuštěného městečka v prérii, všichni víme, co se stane. Vytáhnou kolty a postřílej se. To by to ale nebyl Leoneův film, kdyby tam nebyla nějaká zápletka, která westernovému žánru dává šťávu. Když si brutální pistolníci odhrnou ponča v pravé poledne, nestřílej po sobě, ale na třetího. To je vlastně začátek jednoho z nejlegendárnějšího westernu, který kdy byl exponován na surovinu. Leone, Morricone, Eastwood, Van Cleef a celý štáb vás vezme na pouť mýtického Divokého Západu, kde je zlato nad lidský život a zákon řídí bouchačka. Je to realistické? Ne. Dává to smysl. Častokrát ne. Je to hluboké? Je, ale záleží vůbec na tom? Je to western, u kterého budete bulet, jen protože se na něj koukáte. Je to tříhodinová jízda, u které budete slintat a nikdy se nebudete nudit. Je to tour-de-mua, kde nikdo není hodný, někdo je zlejší než ostatní, a někdo je ošklivý na povrch a někdo i uvnitř. Následujeme eskapády mexického psance Tuca, který byl nedávno podrazen a ponechán poušti svým nejistým parťákem Blonďákem. Tucova odplata je ovšem pozastavena, když se oba dozví část tajemství, které je může dovést k zakopanému pokladu. Krvelačný Tuco a drsný Blonďák prozatím vytvoří nejistou alianci, která je provede bitevními poli Americké občanské války. Co ale oba neví je, že po stopě pokladu jde i jejich starý známý, Krásnoočko. Příběh o válce, o lidech, o bratrství, o podrazech a o třech týpcích, kteří chtějí hodně, zle a ošklivě zbohatnout.

Blade Runner 2049 (2017)

Bezduchý hollywoodský joint se smutným Goslingem, senilním Fordem a úmorným příběhem, který přináší stud naprosto úžasnému prvnímu dílu. Z prvního dílu jsou taky ukradeny všechny dobré nápady, a do hrnce retardovaného moderního sci-fi žánru si nový Blade Runner přihazuje pár nápadů, které nejsou úplně k zahození (Joi subplot), a pár naprosto dementních střížků ze skartovačky scénáristického oddělení (všechny ty vylomeniny s Replikanty). Kamera hezká, efekty pěkný, těm přepracovaným animátorům se to fakt povedlo. Škoda, že většina záběrů je jen o tom, že Gosling je velmi smutnej. A pamatujete, jak nejlepší část prvního dílu byl asi nejlepší záporák v historii kinematografie? Tady máme Jareda Leta s jeho smích vyvolávajícím kecáním a směšnými hereckými výkony, protože Jarda si stále myslí, že je velký děsivý herec a že vrchol jeho kariéry nebyl když ho Bale vzal po hlavě sekerou.

Prázdniny v Provence (2016) odpad!

Jako kde začít? Kde skončit? Víte, jak když už nemáte kinematograficky co říct, tak hodíte do finálního mixu filmu naprosto debilní, uši roztrhávající, neustále opakující se royalty free skladbu? Ta tady hraje od titulku úvodního do titulků závěrečných.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Čuba se směje svým vlastním vtipům, jelikož je říká ve felmi ftipném hlase, což z něj dělá krapet lepšího herce než z Kozuba, kterej už se válí dávno na zemi, jelikož ty svoje prvoplánový na místě vymyšlený repliky říká nejenom vtipným hlasem, ale ještě k tomu dělá moc vtipný ksichtík. Komedie pro blbce dělaná starejma kozlama, kteří si myslí, že rozlouskli humor dnešní mládeže. Ten problém je v tom, že předešlá věta je dost možná pravdivá, takže se uvidíme příští rok v kině na Tři Tygři opět ve filmu: KOZUB HLEDÁ TOALEŤÁK NA BENZÍNCE 225 minut Director's Cut

The Gray Man (2022)

Ryan Gosling požírá celý film kulky jedním uchem dovnitř a druhým ven, pak udělá salto dozadu a odpálí polovinu CGI mrakodrapů v Praze, jelikož musí následně vyřešit ''problém'' číslo #4765, aneb vzdálená sestra z osmého kolena mého bývalého kolegy z Mekáče se zasekla na záchodě v Singapuru a nutně potřebuje odvést na letiště, jinak vybuchne celý svět!!!!! Zábavná hovadina do pozadí rodinného oběda, ale že by si to ocenilo titul nejdražšího Netflix filmu, to teda nevím.

Podezřelá (2022)

Chan-wook opět dokazuje svojí mistrnost v nehty kousajících dramatech, které neustále balancují na ostří komedie a romantické tragédie. Absolutní masterclass.

Ubal a zmiz (2021)

Feťácká jízda s velmi slabým začátkem, která se rozjede v jeden z nejsvěžejších novodobých českých filmů