Metanol (2018) (TV film)

Nádhera, super, brilantně natočené! Chvilkama mě běhal i mráz po zádech. Jsem ze Zlína a kolem té večerky chodil pravidelně, naštestí levný a podivný alkohol nekupuji, ale byl jsem svědkem toho, jak si ho tam jiní kupovali :/ Vaculík zahrál skvěle, ostatní herci také na hvězdu. Nemohu se dočkat druhého dílu. Zatím dávám 4 hvězdičky.

Králíček Petr (2018)

Královsky jsem se bavil i se svým 7. letým synem. Mnoho bezvadných vtipných sekvencí, bezva dabing, super triky včetně animace. V kině všichni spokojení a někteří po skončení i tleskali. Takže ze mě spokojenost. Rozhodně tímto filmem nic nepokazíte, pokud na něj vemete své děti .

Zabít Gunthera (2017)

Pokud to berete jako parodii, tak se budete dobře bavit. Ja byl celkem spokojený, nevidím to zase tak tragicky.

Ach, ty vraždy! (2010) (seriál)

Oddechový seriál u kterého se příjemně bavím. Bohdalka je tam pro mě hodně příjemná, ukazuje své bohaté herecké umění. Fakt se mi po dlouhé době opět líbí a zvládá vše dokonale. Různé postavy i dvojrole. Za mě něco mezi 3-4 hvězdama .. Fakt se bavím a těším se na každý nový díl . Kvůli 6. dílu , jsem se rozhodl ke 4 hvězdám.. fakt mě to baví .. a komu se to nelíbí, ať se dívá třeba ..... na něco jiného :)

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Zase něco nového, ale dá se na to dívat... Přechod mezi roky trochu divný, ale pak už spokojenost . Jsem zvědavý na další díly. Trojan jinak zase exelentně, hraje, takže serial i díky němu boduje, tedy aspon u mě

Trpaslík (2017) (seriál)

Nečekal jsem od toho žádný zázrak a nakonec jsem se královsky bavil :) První díl skvělý, spousta zábavných hlášek a neotřelá zápletka :) UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ DÍLY.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

A to bylo co ??? Chvilkama jsem nevěřícně zíral, co nám to ČT nadělila na Vánoční svátky za pohádku.., nebo co to bylo .. princezny, jak z levného bordelu, kníže který všechny ovládal? Pak jen stačilo aby se utopil a všichni měli už rádi jiříka, princezna oblečená jak romská tanečnice a do všeho čeští Piráti z Prahy střílejí z kulometu , NO DĚS