• Krátkometrážní

Já, robot (2004)

Asimov je pro mě tak říkajíc srdeční záležitost, takže 5*

Transatlantická trouba (2010)

Když se seveřanům podaří natočit film tak, že je i vtipný, je to vždy na 5 hvězd.

Manor (2013)

Těžko si představit takovou normální židovskou rodinku. Pro mě jeden z nejlepších filmů letošního 48. MFF KV 2013. Souhlasím s Isherwoodem.

Dívka ze skříně (2012)

Jestli mě něco letos ve Varech příjemně překvapilo, byly to polské filmy. Když se řekne autista, každý si představí Rain Mana. Na toho ale zapomeňte. Snímek je trochu smutný, ale zároveň z kina odcházíte v podstatě pozitivně naladěni. Pro mě jeden z nejlepších filmu letošního festivalu (48. MFF KV 2013).

Control (2007)

Mé hodnocení není ani trochu objektivní, Joy Division je jedna z kapel na které jsem vyrůstal.

Občanský průkaz (2010)

Ironií TV programu je koncert k 50. výročí Olympicu vysílaný následně po tomhle filmu. Koncert kapely která neměla za posledních padesát let žádnou kontroverzi s establishmentem.

Až vyjde měsíc (2012)

Přiznám se že nevím čemu bych už měl dát 5/5, když ne tomuhle filmu. Paráda až do konce titulků.

Alois Nebel (2011)

Ten film pomalu plyne jakoby se jenom tak povaloval a přitom vůbec nenudí. Tedy alespoň u mě to platilo beze zbytku. Chápu, že kdo netuší, co to byl odsun Němců po 2. sv. válce bude poněkud zmaten.