• Krátkometrážní

Nick Fury, zvláštní agent (1998) (TV film) odpad!

Je neuvěřitelný na jakou píčovinu jsou v Americe investoři schopni dát peníze. Na druhou stranu hlášky jako: "Dostal si polibek, ... polibek smrti... Nicku Fury!" nebo "Byl jsem nejlepší ze třídy v tichém zabíjení, dokázal bych to i ze spaní." jsou fakt hustý.

Občanský průkaz (2010)

Ironií TV programu je koncert k 50. výročí Olympicu vysílaný následně po tomhle filmu. Koncert kapely která neměla za posledních padesát let žádnou kontroverzi s establishmentem.

Odcházení (2011)

Kdo má rád absurdní dialogy Václava Havla bude potěšen. Velmi mě překvapila Dagmar Veškrnová-Havlová. Nejen tím jak vypadala, ale hlavně jak hrála. Film má naprosto skvělé obsazení, každou postavu hraje výborný herec. Tím mi trochu připomíná Mazaného Filipa. Nemám moc rád takové ty pseudointelektuálské kritiky, kterým rozumí zřejmě jen jejich autor nebo hrstka zasvěcených, takže to shrnu: Za sebe mohu říct, že jsem se velmi bavil. A pokud se to někomu nelíbí, tak se mu to nelíbí. Jen mám pocit, že spoustu lidí ten film značí jako odpad hlavně kvůli autorovi. Ani bych se nedivil, kdyby ho vůbec neviděli.

Od kolébky do hrobu (2003)

Mě se na tom líbilo, jak ta debilita nebere konce a neustále se stupňuje. Začíná to celkem nevinně, raketa nepřetrhne lana a na konci už v garáži manipulujou s atomovými jádry. Na závěr, jak jinak, zachráněná Země a náprava loupežníků. Být to o půl hodiny delší, zastavili by rozpínání vesmíru. Odpad jsem nedal jenom kvůli ze řetězu utrženému Jet Li.

Odrůbežení (2015)

Taková blbost, ale pobaví. Tedy pokud znáte Kubirckův Shining.

Ohnivé peklo (2016) (TV film)

Viděl jsem pouze posledních deset minut a to ještě bez zvuku. A bylo to docela vtipný, což mě přivedlo na myšlenku, že kdyby to pustili zrychleně, bez zvuku a černobíle, mohla by to být dobrá groteska.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Nikdy bych nevěřil, že se mi bude takhle líbit něco, za čím stojí NOVA. Dokonalé obsazení. Kdo někdy zažil vesnický fotbal, potvrdí, že to takhle doopravdy chodí.

Okupace (2015) (seriál)

Mrazivě uvěřitelné.

Oleg (2019)

Asi nejsilnější na celém filmu je, že něco podobného se zcela jistě za zavřenými dveřmi děje i u nás a my o tom ani netušíme. #kviff2019