Lucy (2014)

Sci-fi zástěrka s kapacitou mozku která, má za účel udělat z hlavní hrdinky superzabijáka (zabíjí lidi na potkání a v honičce zabíjí všechny). A to ještě né postupným přerodem, ale hned jedním vrzem. Takto strašlivě naivní sci-fi už jsem dlouho neviděl. Spousta divných střihů, hromada záběrů na spořiče obrazovky a hloupoučký příběh nabalený na podivnou gangsterku. V každém druhém záběru jeden nesmysl a gang pašeráků, který cestuje po světě se svojí po zuby ozbrojenou armádou. 2 hvězdičky jsou až moc. 30%

Strážci Galaxie (2014)

Zase příjemné osvěžení na poli většinou nudných komixových filmů. Je to svižné vizuálně nápadité, postavy jsou dobře vykreslené a hlavně je to zábava, která není Nolanovsky temná ala nový superman či batman. Už jenom hlavní postavy mají cosi do sebe a všechny mají svůj charakter a pochopitelné motivy. Filmu rád odpustím dost nezajímavého záporáka. Marveláci se vydávají tím správným směrem moderních filmových blockbusterů. Hurá alespoň někdo 85%

Uvnitř přírodních obrů (2009) (seriál)

Docela síla, ale komu to nevadí tak to velice doporučuji jelikož tohle není povrchní a dozvíte se spoustu zajímavých informací a podrobností hodně přesahujících běžné dokumenty. Díl s krokodýlem by mohl být klidně i o hodinu delší a nenudil bych se 80%

Ztracené poklady Ameriky (2012) (pořad)

Hledání pseudopokladů, které nemají žádnou hodnotu mimo hranice USA. Trochu zbytečný pořad pro diváky mimo USA. Moc nechápu proč to někdo vůbec u nás koupil nemá to totiž smysl.

Úžasný oceán 3D (2013)

Nic moc se nedozvíte a většinu záběrů je jen hudba bez komentáře. Hudba je bohužel dost nudná a někdy až otravná. Velké plus je ale 3D které v tomto případě opravdu funguje a posunuje tento dokument mírně do nadprůměru ale vážně jen mírně. 60%

Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (divadelní záznam)

Už jen obsazení stačí k tomu aby jste si udělaly obrázek (Martinák, Sypal a Jančařík)

Anička s lískovými oříšky (1993) (TV film)

Příliš složité a přeplácané pro děti a příliš hloupé pro jejich rodiče. A k tomu ty typické toporné herecké výkony v čele s Čenským (který je mizerný a nepřirozený herec) a Rybovou ( která je i bez masky stejně špatná ). Mám s těmahle vážnýma pohádkama dlouhodobý problém jelikož děti budou nudit a dospělé štvát. 30%

Highlander 5 (2007) odpad!

Pro mě je Highlander kultovní film a tohle mě doslova uraží. 0%

Dinosauři 3D: Giganti Patagonie (2007)

3D záběry krajiny. Žalostně málo záběrů dinosaurů a pár suchopárných řečí o těžkém životě paleontologa (kam chodí na oběd a kolik má dětí :-D). Hodně velká nuda. 40%

Transformers: Zánik (2014) odpad!

Hurá už to skončilo. To mělo snad 8 hodin. Strašlivý film plný hloupých dialogů. nesmyslných postav a kolem všechno vybuchuje nebo je zpomalené. Po pravdě se to nedá vydržet. Pokaždé když jsem viděl americkou vlajku měl jsem chuť někoho praštit. A ta blonďatá slepice mě vytáčela kdykoliv se oběvila na scéně (ani nevím proč tam byla ještě ta druhá bloďatá slepice). Velká škoda že tomu nepřidaly trochu realismu mohlo to celé skončit po 30 minutách. Těžko se to popisuje ale je to opravdu teror na divácích. 165 minut na naprosto prázdný film je moc v jakémkoliv vesmíru. Mimochodem je mi jasné že Bay nemá v hlavě nic jen reklamu a výbuchy. Bez procent. P.S Doufám, že podtitul je i příslibem ale vzhledem k galva/megatronovi nakonci si to nemyslím.