Troja (2004)

V historických velkofilmech přílišno zálibu nemám. A i přes některé "drobné" historické nedostatky se mi to líbilo, hlavně souboje a hlavně ten mezi Herctorem a Achilleem. Přpadá mi to ale celé trochu natahované a režiserská verze je o deset minut delší než Titanic... Hector fights for his country! Achilles fights only for himself!

Hranice života (2005)

Sleduje se to pěkně, ale těžko chápe - pokud tam vůnec nějaký ten smysl vůbec je. Jediné co šlo vnímat bylo prvních deset dvacet minut a závěr, to mezi tím mi připadalo podivné a nelogické. Závěr filmu měl vypadat jako vysvětelní, mě to však moc nepomohlo.

Svět podle Lelanda (2003)

There are two ways you can see the world. You either see the sadness that's behind everything or you choose to keep it all out

Sledování (1998)

I pronásledující může být sledován. Velmi slušný debut pro Nolana, který si zajímavě pohrává se strukturou vyprávění.Everyone has a box. You take it away... to show them what they had.

Než si pro nás přijde (2007)

Film, který by bez J.Nicholsona a M.Freemena pravděpodobně neměl, hlavně kvůli slabšímu scénáři, šanci na úspěch. Během filmu se pobavíte, zapřemýšlíte a nakonec někteří i popláčete. Nic nového však nepřináší.

Gejša (2005)

Nádherný příběh z ne tak známého prostředí s nádhernou kamerou a velmi příjemnou hudbou. Jen mi troche připadá, že ten příběh končí až moc dobře...

Mumie se vrací (2001)

O něco horší než první díl, ale pořád jsem se u toho slušně bavil.