Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Typický film z produkce Happy Madison. Pár povedených zábavných scén, pár průměrných a pár nechutných(hlavně s tím policajtem). Těch posledních je naštěstí pomálu, a tak se dá s tímhle filmem příjemně zaplácnout večer.

Once (2007)

Hudba je slušná, ale s filmem to, až na jeden dva zajímavé momenty, zas tak slavný není. Předvídatelný děj, slabý a naivní scénař, slabé dialogy a ta kamera(si nemůžu odpustit), to jsem prostě dlouho neviděl...Hansard svoji roli po herecké stránce zvládl, u ostatních (především česky mluvících) to už řict nemůžu. Falling slowly z ostatních songů mirně vyčnívá, ty ostatní ale působí poněkud jednotvárně, ale i tak se jim daří děj filmu podkreslovat. Tak mi připadá, že Hansard prostě napsal Falling slowly, k tomu připsal pár průměrných písniček, to obalil scenářem a udělal z toho film. Nakonec to ale působí tak nějak příjemně(neodporuju si?:-)). Dávám ušmudlané 3 hvězdičky. Pozn.: CD se soundtrackem jsem neslyšel a podle mě by ani nebylo objektivní ho do hodnocení zahrnovat.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Na to, že klasický westerny, kromě pár vyjímek, nemusím, tak tohle se mi opravdu líbilo.

Zaříkávač koní (1998)

Jeden z mála filmů, u kterého není jeho délka na škodu. Redford do něj zamíchal nádkernou krajinu a také příjemně ubíhající (a silný) příběh o koních a lásce, který má několik opravdu silných okamžiků, které si budu ještě nějakou tu chvíli pamatovat.

Jako vejce vejci (1996)

Po nedávném shléhnutí v původním znění mi to připadá snad ještě lepší. Už je to skoro na *****. -You know how to tell you love someone? When everyone reminds you of them.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Červený trpaslík? Ne, děkuji. I když mám anglickou produkci rád, tak tomuhle jsem nikdy nepřišel na chuť. Zkoušel jsem tomu dát šanci, a to několikrát, ale víc jak 5,6 dílů jsem prostě nevydržel.

Já, legenda (2007)

Docela mě to zklamalo Příběhově se to blíží spíše béčkovým filmům. A Will to, i přes velmi slušný výkon, prostě sám neutáhne.Škoda.50%

Východní přísliby (2007)

Ne, že by se mi ten nelíbil.Má své silné okamžiky, Viggo Mortensen byl výbornej, dějově vás taky nejspíš zaujme, ale mně chyběla trošku větší dějová propracovanost a na konci máte takový zvláštní pocit, že tomu filmu prostě něco chybí. 65%