Klikař Charlie (2007)

Průměrná romantická komedie. Narozdíl od některých podobných filmů jsem se i docela zasmál a vůbec jsem se nenudil. Pozitivní hlavně je, že film neskončil klasicky trapným happyendem.

Ratatouille (2007)

Hezky zpracovaná animovaná komedie s vynikajícím námětem a jakousi jiskrou. I když nemám rád krysy a všelijakou podobnou „havěť“ postavu Remyho jsem si oblíbil na první pohled. Musím říct, že mistři od Pixaru odvedli zase kus práce a těším se na další jejich práci.

Klub rváčů (1999)

Hodně povedený "psycho" snímek s výborným koncem. Čtyři hvězdičky naprosto zaslouženě.

Roming (2007) odpad!

NE! Převeliká škoda peněz, tenhle film neměl spatřit světlo světa. Naprosto nudná báchorka u které ztratíte 105 minut svého času. Raději sáhněte po něčem jiném

Tunel smrti (2005) odpad!

Na tenhle film jsem vydržel se dívat něco okolo půl hodiny a musel jsem odejít, protože nic tak hrozného z německé produkce jsem nikdy neviděl.

Sin City - město hříchu (2005)

Měl jsem tu možnost číst předlohu k filmu a jsem s ním velmi spokojen. Je to možná tím že se na tom podílel i Frank Miller a některé scény sám prodlužoval. Na tomhle filmu se mi asi nejvíce zalíbilo grafické zpracování, které je opravu pastvou pro oko.

Čtyři pokoje (1995)

Poslední povídka je skvělá. Napínavá že si u ní budete možná i kousat nehty a kdo jí má za lubem? Tarantino je opravdu třída jak po režisérské tak i po herecké stránce.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Naprosto úžasné! Kult mezi kulty. Jen by mě zajímalo jak by asi vypadlo hodnocení bez českého dabingu, ten totiž „trpaslíkovi“ dodává tu správnou razanci a kvalitu.

Přátelé (1994) (seriál)

Pro mě jednička mezi seriály. Některé díly jsem viděl víc než jednou a stále jsem se smál, který jiný seriál vám tohle dá? Není jich mnoho!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

V některých seriálech chybí návaznost, to ovšem neplatí u HIMYM. Vždy se vrátí ke starším problémům a nabídnou divákovi objasnění. Opravdu velmi vtipné, skoro jako „Friends.“ P.S. Barneyho si musím opravdu každý oblíbit a jeho slavné Legen… wait for it …dary