Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Snad jediný černobílí film který se my vážně líbí samí super lidi v tom hrají nemá to chybu na tu dobu dost dobrý film a poklona panu Fryčovi jasný plný počet hvězd.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Tak přeci tu je nejhorší film sice ne nejhorší ale to je snad ještě horší než byl jednou jeden polda 3. prostě hnus tohle nemohlo nic vydělat at my někdo poví jestli mu to přijde normální točit takový brak.Soukup už se vážně zbláznil ani sem to nedokoukal když to davají v telce tak rači přepínám.

Byl jednou jeden král... (1954)

Jedna z nejhezčích pohádek na vánoce bez ní si neumím přestavit vánoce Jan Werich a Vlasta Burian to je super parketa moc povedená pohádka.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Můj nejoblíbenější film tech hlášek co tam je to je nepřekonatelný.Hlavně Luděk Sobota myslím jeho vůbec nejlepší film a plno dalších hvězd nezbývá než dát plný počet.

Což takhle dát si špenát (1977)

Také super komedie vždy se na ní rád podívám taky sem to viděl už nesčetněkrát ale je to neokoukatelné Kuchař v podání Petra Nárožného jen super Samá hláška dávám plný počet.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Super komedie nepřekonatelný hlášky plejáda super herců nedá se dát nic jiného než plný počet hvězd

Třetí princ (1982)

Taky jedna z mých oblíbených pohádek taky se na ní vždy rád podívám Pavel Travníček je prostě pro mě jasný Princ číslo jedna.

Pelíšky (1999)

Pěkný film vždy se u něj zasměji plejáda dobrých a plno hlášek.

Obušku, z pytle ven! (1955)

Také jedna z mých oblíbených pohádek vždy mě přepadne hlad když vidím ty chlápky jak žerou ty jitrnice krčmář vynikající ale mizera a Ladislav Pešek moc dobrý výkon dávám plný počet.