Pod rouškou temnoty (2022)

No film nic moc teď na to koukám 20 minut a nic hrozná nuda jediné co je na to dobře jsou auta Nielsona nemusím nikdy mě nebavil možná v 96 hodinách ještě ušel ale tady to je blaf herci nuda na entou

Duchové (2001) (TV film) odpad!

Hrozná blbost zbytečný film výběr hlavních postav tragédie Moss ošklivá jako noc a ty efekty hrůza

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Tenhle třetí díl je úplná tragédie první díl ještě ušel dvojka se jakš takš dala zkouknout ale ten třetí díl to je ptákovina všech ptákovin už sem viděl hodně blbosti ale teď tomu nasadili korunu jestli se tohle někomu líbí tak by měl vyhledat lékaře to je fakt děs

Nelegální obchod (2019)

Je to fakt tragédie tenhle film herci trapný sem tam pěkný ženský Seagal už je na prt připomíná my Willise akorát Willis už to má v prdeli nějaký hraní ale ze Steven spadne na takové dno to se nevidí hold už je jiná dobra ale Steven je jeden z mých hrdinů kterým sem fandil prorad je dobrý ale vybírá si na hovno filmy 10% nuda

Kickboxer: Odplata (2017)

Tenhle film mě mile překvapil na první film to nemá ale ostatní pokračování jsou brak super akce super souboje Mike JCVD a hlavní hrdina jsou super machři Lambert je tam nic moc ale taky ujde za mě 4 hvězdy si to zaslouží 69%

Zero Tolerance (2015)

Je to nudný zbytečný film nic se skoro neděje Adkins tam skoro není vidět Číňan moc nebojuje je to ztráta času čekal jsem od toho víc 20%

Síla úderu (2006)

Tenhle film vypadá o dost lip než plno jiných Segalovek docela pěkný ženský ale myslím si ze s toho mohli vyždímat víc dávám tři hvězdy na víc to není 35%

Na vlastní pěst (2015)

Docela dobrý film akorát málo akce a tupá kamera ale herci nebyli až tak špatný Willis už je k ničemu v tomhle filmu Gina super kočka Lutz ujde ale v jeho roli bych viděl někoho jiného ale šlo to celkem táhl tenhle zbytečný film na tři hvězdy to je za ty kočky herečky jinak to stalo za prt. Za mě 33%

Bestie (2003)

Super film asi poslední co Steven natočil ale je pořad super i když už mu je 70 ale jeho filmům chybí šmrnc z 90 let

Chůva na zabití (2017)

Co tohle mělo být za horor spíš my to připomínalo prcičky a jemu podobné projekty.Ale docela mě to rozesmálo na horor je to hodně trapné ale ty tři hbězdy dávám té krasné herečce Samaře Weaving ta tam byla nejlepší nebyt jí tak sem to vypnul dost váham jestli si pustit i pokračování ale jako komedie by to bylo super :)