Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Film rozhodne zajimavy svou nabozenskou tematikou a dobrou kamerou, ale to je asi tak vsechno...celou dobu to vypada ze na konci filmu prijde konec sveta, ale jedine co se stane je zaplaveni podzemni stoly, takze tam Reno a Magimel vubec jezdit nemuseli protoze se stejne ty zlí nakonec sami zabili..divnej scenar

Choking Hazard (2004)

Tak tohle je prvni ceskej film kde se obevuji ozivle mrtvoly..resp ozivli mrtvi myslivci:) ikdyz to asi spoustu lidi moc nevezme, tak me se ten film libil. libil proto ze je opet necim novym co v ceske filmografii jeste nebylo. V prvni rade jde o parodii na vsechny horory kde se vyskytuji ozivle mrtvoly, coz je nejvice videt kdyz ma myslivec narazenej hrnec na hlave a na nem nakreslenyho smajlika nebo kdyz mrtvy myslivci tancuji zasazeni el. proudem na muziku...pokud jde o pobaveni tak film urcite svuj ucel splni. Pokud chcete ve filmu hledat neco hlubsiho, tak se vam libit nejspis nebude.

Freddyho úlet (2001) odpad!

Tak Toma Greena sem nemusel uz od prvniho snimku kde sem ho zahledl, ale to co predvedl tady, tak to prekrocilo vsechny meze demence...Komedie sice rad mam, ujetý komedie uz tolik ne, ale tohle je neco, co je vskutku monstrozni hovadina. Prislo mi ze nejdriv Green natocil uchylny sceny s jelenem, slonem a dalsi a pak to vsechno pospojoval aby to vypadalo jako dej... Ale jestli byl umysl tohodle filmu dostat se do Hall of Shame, tak splnil asi vsechny predpoklady.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Opet neco originalniho co sem musel videt vicekrat nez jednou. Ze zacatku to vypada na Pulp Fiction v pousti, kdy je videt, ze ve snimku Q. Tarantino nejenom hraje ale ze na nem i spolupracuje. a v pulce naprostej zvrat a na scenu nastupuji upiri. Film se asi nezalibi kazdemu ale kdo ma rad necekane zmeny a cernej (tarantinovskej) humor tak si na svoje urcite prijde a zakonceni filmu ho rozhodne zaujme.

Brak (2002)

Docela me prekvapuje, ze na tenhle film je tolik negativnich recenzí...ale asi je to proto, ze vetsina lidi bere Brak prilis vazne a ne jako parodii na uplne vsechno...Brak je film, ktery je v ceske kinematografii necim naprosto originalni...asi v tom ze vetsina hercu nejsou zadny profici ale obycejni kluci ze Zlinske filmove skoly. ...Nevim jak ostatnim ale me vetsina ceskych filmu prijde jako by byla delane podle jedne sablony a prave Brak se naprosto vymyká Videl sem ho vic nez 10x a vzdycky sem nasel neco co driv ne...napriklad kdyz prijizdeji na misto kde budou pit tequilu, tak zaber na auto jak prijizdi, je pozpatku (a takovych malickosti je tam spousta)...kdyz pridam hlasky ktery se pro mnoho lidi v mem okoli stali naprosto kultovnimy..a ze jich ve filmu je v skutku nespočetně, pak výbornou kameru a to vše podpořený dokonale vybranou muzikou, tak proste musim dat 5 hvezdicek!

Otec Naděje (2002) (TV film)

Sice sem fanousek Spencera, ale ve svych 75 letech uz proste nema na takovy kousky jako v 70. letech...navic ani dej nebyl nejak zajimavý

Bazén (2001)

Jedna hvezdička za scenu s toboganem jinak smesice nejvetsich filmovych klišé...to ze kdyz týpek rozbijí sklo a ma tam prsty mu vubec nevadi a kdyz holcina na konci bodá kusem flasky do zapornaka tak si probodava ruku ji taky nejak netrapi...o naprosto stupidních dialozích se zminovat vubec nebudu Nejlepší herecký výkon by vyhrala tak leda flaška Magnesie:)