Zaklínač (2001)

Bohužel jsem viděl film dřív než seriál...nic to však nemění na faktu, že film je pouze sestříhaný seriál a to tak že doslova, takze kdo videl seriál, tak se nemusí dívat na film.

Ztracené město (2005)

"Tak já se teďka půjdu projít a až se vrátím, tak mi řekneš kdo je Postrach...tak už jsem zpátky..." Tahle hláška mi v hlavě utkvěla nejvíc z filmu. Jinak i přes delší stopáž jsem si film užil a nejvíce pak asi Billa Murraye, který si svou malinkou roličku patřičně užil! 70%

Invaze světů (2005) odpad!

Říkal sem si že Uwe Bolla v hovadinách jen tak nikdo nepřekoná, ale stalo se, tento film je toho důkazem!

Tajná zbraň (2006)

Vskutku zvláštní film...první polovinu má četa za úkol získat dokumenty k tajné zbrani a ve druhé polovině zachraňují generálovi děti, ale o tajné zbrani už není ani zmínka. K tomu celý film působí jako nějaký home video.

Válka světů 2: Další vlna (2008) odpad!

Plně se všemi, kdo dali odpad souhlasím, jenom ještě přidám další poznatek a to, že hudba ve filmu je často více nahlas než hlasy (ne)herců, takže jim není moc rozumět. Ale to v tomto filmu je stejně uplně jedno. Každopádně doporučuji shlédnout, abyste viděli, co je opravdu, ale opravdu špatný film!

Nebezpečný pacient (2007) odpad!

Obecně platí, že filmy v DVD edici jsou ty horší, které ani do televize nechtěli a tenhle film neni výjimkou. Horor u kterého se nebojíte není hororem. Scény jsou příšerně natahované, hudba kolikrát spíše evokuje komedii než horor.

10 000 př. n. l. (2008)

Pokud bych se nějak ohlížel na historii, tak to bude max 1*, ale tu jsem při sledování vypustil poměrně brzo na začátku, když tam přijeli egypťané na koních:) Pak už jsem jenom sledoval pěknou podívanu, na kterou jsem zrovna měl náladu, takže za 3

Hallo, soudruzi! (2006)

Trochu vážné téma na komedii...například hudba hned na začátku evokovala spíše ftipnou scénu, zatímco v té době to asi zase taková prdel nebyla. To se opakovalo ještě několikráte, což na mě pusobilo poněkud zmateně, jakoby autoři nevěděli, zda chtějí točit drama nebo komedii. Každopádně na podobné téma jsem viděl ještě film " Životy těch druhých", který je o poznání kvalitnější. Tudíž kdo nechce ztrácet čas, tak ať raději šáhne hned po něm

Muž s mečem (1992) odpad!

Ha ha ha, v době uvedení bych možná dal víc, ale dnes (2008) nemohu jinak. Ženská jede autem, skočí ji na kapotu záporák, ona ho setřásne z auta, ale hned zastaví a začne utíkat po svých...ale to je jenom jedna z mnoha nelogičností v tomhle filmu.