Po nás potopa (1996) (TV film) odpad!

Kdyz sem si precetl prispevek od Altamira, tak sem si rikal ze se na to podivam a ze by to nemuselo byt zlý. Jenze bohuzel, Nizkorozpočtový katastrofický film z nemecka je fakt propadák. Většina učinkujících je az prehnaně dementní a ignoruje jakykoliv varování a pak kdyz prijde vlna, tak přijdou na řadu triky a to je prusvih. Myslel sem si ze v roce 96 uz meli na lepší triky nez formou zmenšených modelů ale i tech je tam po málu, jedna zbořená dřevěná chata, potopenej model lodi, spadlý strom na barák a tím asi končí výčet triků. Další minus je to ze ikdyz pohroma postihne celou Evropu, tak nejvic to zaplaví Německo (holandsko kupodivu zustane skoro netknuté) verdikt - klasickej odpadovej Film na Nově

Seabiscuit (2003)

Pořád stejná písnička, která tady byla uz mockrát, týpek jezdí na koni, zacne vyhrávat, pak najednou prohraje, pak se mu neco stane nakonec se z toho dostane a finální zápas vyhrává. Jednou jsou to auta, jednou motorky, jednou koně......kolikrát jeste se budeme divat na snimky kde uz po prvni pulhodine je jasný jak to dopadne a co vsechno se bude dít....k tomu všemu 140minut je zbytečně dlouho, zvláště kdyz ve filmu neni opravdu ale opravdu ani jedna prekvapující scéna, která by uz nebyla videna jinde.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Slabší komedie s Jackie Chanem, bojovych scen je tu po málu, a děj nic moc. Jackie tu ma spis tu podřadnou roli nez tu hlavní

Sedm samurajů (1954)

Kvuli tomu ze to natocil Kurosawa nebo ze to je klasika to stejne vic jak jednu hvezdu nedostane. Snad kdyby to bylo na hodinu a pul, bylo by to stravitelnejsi Krome blaznivyho samuraje a jejich sefa vsichni ostatní zapadaji do davu a nejsou nicim charakteristický

O Schmidtovi (2002)

Jack Nicholson je Pan herec, ale zrovna tenhle film neni moc povedenej

Nebeský oheň (1999) (TV film) odpad!

Tak já nevim, copak ty tvůrci nemají nějakou soudnost?

Žoldáci (1995) odpad!

Tak ovsem tohle je fakt pani Blbost. Kdyz zasahne kulka drevo tak litaji jiskry?. Jinak nekolikrat bylo mozny si vsimnout ze do zaberu vniknul takovej ten chlupatej mikrofon, nebo kridlo letadla. Proste to vypada jak nejakej amaterskej snimek + nejhorší pribeh + stupidní dialogy = odpad

Život brouka (1998)

Obrazove pekný,ale pribeh klasický, jednou to jsou zviratka praveku, jednou jsou to medvedi, jednou priserky, ale v pribehu se nic moc nemeni. A vtipný scénky nebo hlášky zmizeli uplne

U2 Go Home: Live from Slane Castle (2002) (koncert)

Oproti Bostonu jde opravdu o jeden konzert a rozhodně lepší konzert...jenom škoda některých vystříhaných písní

U2 - Elevation: Živě v Bostonu (2001) (koncert)

Pokud jde o technickou stránku, tak ta je opravdu naprosto dokonalá, páni střihači se opravdu překonali! Ale proč? proč udělali mix ze 4 konzertů, kde U2 hráli? Ve skutečnosti to nejen že není jenom konzert ze dne který je uveden na obalu, ale dokonce si dali i tu práci že některé písničky jak jsou na DVD, tak je U2 nikdy tak nezahráli. Nejvetší škoda je to, že nevím na který konzert se dívám.